UKS Tęcza Bydgoszcz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce halowej 2014
Ładowanie...

UKS rok po roku

2007

IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy 12 latków, jeszcze jako SP 12

IV miejsce w Finale Wojewódzkim im. Marka Wielgusa o puchar TP 11 latków

2008

I miejsce w Mistrzostwach województwa kuj-pom. " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 10 latków

III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski

Wronki 2008 lipiec "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 9-12miejsce w Polsce Mistrzostwa Polski 10-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

2008/09

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy 12 latków

IV miejsce w piątkach piłkarskich na trawie w Bydgoszczy 13 latków

2009

Mistrzostwo Województwa kuj-pom. 10 latków " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku( awans do półfinału MP we Wronkach) ,już jako UKS Tęcza

Mistrzostwo województwa Kuj.-Pom. 11 latków  "Orange Cup"  im. Marka Wielgusa ( awans do finałów MP w Zamościu)

Wronki 2009 lipiec "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 13-16 miejsce w Polsce Mistrzostwa Polski 10-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

Zamość  2009 wrzesień  Mistrzostwa  Polski 11-latków    Orange Cup im. Marka Wielgusa   5 miejsce w Polsce (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

2009 Bydgoszcz – na szczeblu miejskim I miejsce w piątkach piłkarskich na trawie 13 latków  (SP12) organizator Szkolny Związek Sportowy

2010 III miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Górsku 13-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 I miejsce - Halowy Turniej w Wielgiem 13-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator SP Wielgie

2010 I miejse - Ogólnopolski  Halowy Turniej w Gościnie 11-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator UKS  Sprinter Gościno

2010 I miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Tucholi 16-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 III miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy  Zławieś  Wielka 13-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 III miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy  w Toruniu 13-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 I miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy  w Brąchnowie 16-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym 11 latków  w Nowym Mieście nad Wartą (UKS Tęcza SP 12) organizator UKS Ziółka Klęka

2010 I miejsce w Bydgoszczy w Halowym Turnieju 12 latków ( SP 12)  organizator Szkolny Związek Sportowy

2010 I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju na trawie 11 latków w Kaliszu (UKS Tęcza SP 12) organizator UKS  Kakaesiak Kalisz

2010 I miejsce w Bydgoszczy w Lidze Orlika do lat 13 (SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010 I miejsce w Finale Wojewódzkim Orange Cup do lat 11 i awans do Finałów Mistrzostw Polski (UKS Tęcza SP12) organizator PZPN

2010 II miejsce w Finale Wojewódzkim w Turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku do lat 10 (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

2010 I miejsce w półfinale wojewódzkim Ligi Orlika do lat 13 i awans do Finału Wojewódzkiego (SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010 V miejsce w Województwie w piątkach piłkarskich na trawie 13 latków (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

2010 II miejsce w Wojewódzkim Klubowym Turnieju w Inowrocławiu do lat 13  ( UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010 IV miejsce Finale wojewódzkim Ligi Orlika do lat 13 (SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010 IV miejsce w Polsce w Finale Ogólnopolskim Orange Cup im Marka Wielgusa do lat 11 (UKS Tęcza SP12) organizator PZPN

2010 awans do półfinału wojewódzkiego o Puchar Donalda Tuska drużyny 10-11 lat i 12-13 lat organizator Kuj-Pom Szkolny Związek Sportowy  UKS Tęcza

2010 awans do finału miejskiego piłkarskich szóstek do lat 13 , organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy  SP 12

2010 Mistrzostwo Bydgoszczy piłkarskich szóstek do lat 13 , organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy  SP 12

2010 Wicemistrzostwo Bydgoszczy piłkarskich szóstek do lat 16 , organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy  SP 12

2010   Mistrzostwo  Województwa  w  Turnieju  Orlika  o  Puchar  Premiera  Donalda  Tuska  do  lat 11 (dziewczęta młodsze) Toruń UKS Tęcza

2010   Mistrzostwo  Województwa  w  Turnieju  Orlika  o  Puchar  Premiera  Donalda  Tuska  do  lat 13 (dziewczęta starsze) Toruń UKS Tęcza

2010   V miejsce w Polsce w  Turnieju  Orlika  o  Puchar  Premiera  Donalda  Tuska  do  lat 13 (dziewczęta starsze) Warszawa UKS Tęcza

2010   l miejsce w Polsce w  Turnieju  Orlika  o  Puchar  Premiera  Donalda  Tuska  do  lat 11 (dziewczęta młodsze) Warszawa UKS Tęcza

2010   III miejsce w Polsce w Halowym Turnieju Mistrzów w Warszawie, organizator PZPN, UKS Tęcza

2010   I miejsce w województwie kuj-pom w Halowym Turnieju w Brąchnowie, organizator K-P ZPN, UKS Tęcza

2010  II miejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym w Malborku, organizator UKS Orzeł Malbork, UKS Tęcza

2011  I miejsce w województwie kuj-pom w Halowym Turnieju w Toruniu, organizator K-P ZPN, UKS Tęcza

2011  I miejsce w ogólnopolskim Halowym Turnieju w Nowym Mieście Nad Wartą, organizator UKS Ziółka Klęka,  UKS Tęcza

2011  I miejsce  w Wojewódzkiej Lidze Halowej K-P ZPN (cykl czterech turniejów Brąchnowo, Toruń, Turzno i Tuchola)

2011  I miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy klas V, organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy

2011 V miejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup rocznik 1999

2011 VI miejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup rocznik 2000

2011 II i III miejsce w wojewódzkim Turnieju na Orliku Tęcza Cup rocznik 2000

2011 III w Polsce w Ogólnopolskim Turnieju Marzeń w Warszawie do lat 12, organizator PZPN

2011 I i II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju im Marka Wielgusa rocznik 2000 (awans 2 drużyn do Finału)

2011 I miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju Z podwórka na stadion  rocznik 2001 (awans do Finału) 

2011 I miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Z podwórka na stadion - awans do półfinału ogólnopolskiego

2011 I miejsce w Województwie szkolne piątki piłkarskie na trawie organizator SZS

2011 I miejsce w Wojewódzkiej Lidze U-13 - organizator KP ZPN

2011  I miejsce w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Orlika - organizator Urząd Marszałkowski

2011 II miejsce w półfinale Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku i awans do Finału w Chorzowie, Kluczbork 12.08.2011 - 23.08.2011

2011 VII miejsce w Ogólnopolskim Finale Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, Chorzów 09.2011

2011 Mistrzostwo Województwa w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 13 (dziewczęta starsze) Bydgoszcz

2011 II miejsce w Województwie w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 11 (dziewczęta młodsze) Bydgoszcz

2011 Mistrzostwo Bydgoszczy Szkół Podstawowych "Piątki Piłkarskie" do lat 13 organizator MSZS

2011 Mistrzostwo Województwa w M-Lidze Halowej do lat 13, Wielgie

2011 II miejsce w Województwie w M-Lidze Halowej  do lat 11, Wielgie

2011 Mistrzostwo Województwa w M-Lidze Halowej do lat 13 , Bydgoszcz

2011 II  i  III miejsce w Województwie w M-Lidze Halowej do lat 11,  Bydgoszcz

2011 I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej do lat 13, Górsk  organizator K-PZPN 

2011 I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej do lat 13 , Brąchnowo  organizator K-PZPN

2012 II miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10,  Świecie

2012 I miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Marka Wielgusa U-11, awans do finału ogólnopolskiego we Wrocławiu

2012 VII miejsce w Finale Ogólnopolskim Turnieju Marka Wielgusa we Wrocławiu

2012 I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek U-13 KPZPN

2012 I miejsce w Finale Real Junior Cup w kategorii rocznika 1999 oraz 2001

2012 I miejsce w Finale Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika w Rypinie

2012 IV miejsce w Finale Wojewódzkim o Puchar Premiera Donalda Tuska rocznik 2001

2012 I miejsce w Finale Wojewódzkim o Puchar Premiera Donalda Tuska rocznik 1999

2012  miejsce V-VIII w Ogólnopolskim Finale Pucharu Orlika o puchar Donalda Tuska w Warszawie

2012  I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych

2012  II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

2012 II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych

2013 IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Futsalu U-14

2013  III i VI miejsce (dwie drużyny) w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Lidze U-16

2013 IV i VIII miejsce (dwie drużyny) w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Lidze U-13

2013 I miejsce w turnieju halowym w Rypinie U-16

2013 III miejsce w turnieju halowym w Chodzieży U-13

2013 I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek U-13 KPZPN

2013 II miejsce w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych

2013 III miejsce w K-P Lidze Orlika w Dąbrowie Chełmińskiej

2013 XIII miejsce w Mistrzostwach Polski U-13 w Tarnowie Podgórnym, organizator PZPN

2013 Nivea Cup - II miejsce U-14, III miejsce U-8 i U-13, V miejsce U-10, Warszawa, patronat Ajax Amsterdam

2013 I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Świecie, organizator PZPN

2013 V miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Gdynia, organizator PZPN

2013 III miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska (dziewczęta młodsze)

2013 IV miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska (dziewczęta starsze)

2013 II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

2014 V miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa U-13 KPZPN

2014 II miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy dziewcząt Szkół Podstawowych

2014 I i IV miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej, Wtelno

2014 I miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Halowej Voltlage koło Osnabruck (Niemcy)

2014 IV miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12 Świecie, organizator PZPN

2014 II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup" rocznik 2003, Inowrocław

2014 V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup" rocznik 2001, Inowrocław

2014 II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS 

2014 IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup szkół gimnazjalnych, Toruń

2014 III miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika, Aleksandrów Kujawski

2014 II miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska (dziewczęta starsze), Bydgoszcz stadion Gwiazdy

2014 IV miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska (dziewczęta młodsze), Bydgoszcz stadion Gwiazdy

2014 I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych, organizator MSZS

2014 I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2015 I miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej U-16 w Chełmży

2015 III miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej U-13 w Chełmży

2015 II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2015 I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych, organizator MSZS

2015 I miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-10 Świecie, organizator PZPN

2015 III miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12 Świecie, organizator PZPN

2015 VI miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Warszawa, organizator PZPN

2015 V miejsce w województwie - Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej,       organizator SZS

2015 II miejsce w województwie - Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych, organizator SZS

2015 IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup szkół gimnazjalnych, Toruń

2015 VI miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika, Włocławek

2015 I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych, organizator MSZS

2015 I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP (dziewczęta młodsze),Bydgoszcz stadion Zawiszy, awans do finału ogólnopolskiego

2015 III miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP (dziewczęta starsze) Bydgoszcz stadion Zawiszy

2015 miejsce V-VIII w Finale Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP (dziewczęta młodsze), Warszawa, SZS

2015 II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2016 I miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Młodziczek U-13, Górsk, organizator KP ZPN

2016 III miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Juniorek Młodszych U-16, Górsk, organizator KP ZPN

2016  I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2016  I miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12 Janikowo, organizator PZPN

2016 III miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-10 Janikowo, organizator PZPN

2016 II miejsce w Finale Ligi Salezjańskiej w Bydgoszczy, roczniki 2003 i 2005

2016 II miejsce w Finale Wojewódzkim Ligi Młodziczek U-13, Toruń,  (awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego) organizator KP ZPN

2016 III miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-12, Warszawa, organizator PZPN

2016 I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup" o Puchar Prezydenta Inowrocławia rocznik 2005

2016 III miejsce w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski Młodziczek U-13, Kraków, organizator PZPN

2016 I miejsce w Ogólnopolskim turniej piłki nożnej młodziczek (rocznik 2004) w Grucie koło Grudziądza

2017 III miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Młodziczek U-13, Górsk, organizator KP ZPN

2017 I miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Juniorek Młodszych U-16, Grębocin, organizator KP ZPN

2017 III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup, rocznik 2004

2017 III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup, rocznik 2007

2017 I miejsce w Finale Wojewódzkim Ligi Młodziczek U-13, Toruń,  (awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego) organizator KP ZPN

2017 II miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-8, Świecie, organizator PZPN

2017 I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Świecie, organizator PZPN

2017 I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-12, Świecie, organizator PZPN

2017 IV miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Warszawa, organizator PZPN

2017 XIII miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-12, Warszawa, organizator PZPN

 

Nasze zawodniczki powoływane są do kadry wojewódzkiej U-13 oraz U-16.

Pochwalić się też możemy reprezentantką Polski , która została powołana do kadry U11 w 2009- Marta Ossowska i 2010 Sandra Bukowska.

Marta Ossowska,Sandra Bukowska i Joanna Boińska zostały powołane do reprezentacji Polski U15  w 2012 r.

Marta Ossowska powoływana do kadry Polski U17 w 2014 r. oraz U19 w 2016 r.

To wszystko Piłka Nożna Dziewcząt!!!

Trener/opiekun - Michał Araszewski , Mikołaj Ludka

 

Pozostałe dyscypliny SP 12

2009/2010 rok szkolny

IV miejsce w Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

II miejsce w Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 12 ( SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

I miejsce w Bydgoszczy w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

VI miejsce w województwie w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator K-P Szkolny Związek Sportowy

2010/2011

I miejsce w Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt do lat 13  (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

II miejsce w Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 13 ( SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

V miejsce w województwie w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 ( SP 12) organizator K-P Szkolny Związek Sportowy

2011/2012

II miejsce w Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator SZS

VII miejsce w Województwie w unihokeju dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator K-P SZS

I miejsce Turniej Halowy w Rypinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 269
ogółem: 287 526

statystyki szczegółowe

Zegar