UKS Tęcza Bydgoszcz - strona nieoficjalna

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce halowej 2014
Ładowanie...

U13 Brązowe a U16 Złote!!!

• autor: ukstecza12, 2017-02-26 05:16

W 2016 było odwrotnie :)

W sobotę 18 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkół w Górsku rozegrano finałowy turniej halowych mistrzostw K-PZPN młodziczek U-13. Wystąpiło 8 zespołów, wyłonionych w eliminacjach tydzień wcześniej w Mokrem, Górsku i Toruniu.
 Tytuł mistrzowski zdobyła po rocznej przerwie Szóstka Inowrocław, po finałowym zwycięstwie z Golem Brodnica, który niespodziewanie wyeliminował w półfinale po rzutach karnych murowanego faworyta, Tęczę Bydgoszcz. Brąz przypadł właśnie bydgoszczankom po wygraniu z Wisłą Grudziądz.

Wyniki:

Tęcza - Wisła Grudziądz 8:0

Tęcza - Trójka Górsk 4:0

Tęcza - Kania Toruń 2:0

Półfinał

Tęcza - Gol Brodnica 1:1  karne (2:3)

Mecz o 3 miejsce

Tęcza - Wisła Grudziądz 2:0

Skład: Wiktoria Marciniak, Magdalena Radojewska, Julia Czarnikowska, Julia Lisewska, Marta Bartczak, Ida Czyżykowska, Zofia Szulakowska.

"Tęczowe szesnastki" najlepsze w województwie ! Po sukcesie "trzynastek" (brąz w Górsku) przyszedł czas na znakomity występ juniorek młodszych,które w finałowym turnieju rozegranym w Grębocinie wywalczyły złote medale.Drużyna prowadzona przez debiutującą w roli trenera Ania Fordon ;) dotarła do finału,gdzie wygrała 2:0 po serii rzutów karnych z Fuksem Wielowicz.

Wyniki:

Tęcza - Orion Grudziądz 8:0

Tęcza - Gwiazda Toruń 1:2

Półfinał:

Tęcza - Kania Toruń 3:2

Finał

Tęcza -  Fuks Wielowicz 0:0 (karne 2:0)

Skład: Nikola Wegner,Martyna Musiał,Julia Wróbel, Agata Leśniewska, Martyna Majewska, Jessica Szuberga, Wiktoria Konzorska, Marta Muszyńska.

Autor: Treść:pozostało znaków: