zamknij reklamę

21.10 - Eliminacje do Pucharu Tymbarku 2008/2009

21.10 - Eliminacje do Pucharu Tymbarku 2008/2009

W sobotę, 21 października, na Orliku przy ul. Kcyńskiej odbędą się miejskie eliminacje do Pucharu Tymbarku. W tym roku zgłosiły się do nich dwa zespoły: KKP Bydgoszcz i Tęcza Bydgoszcz, co oznacza, że o awansie do etapu wojewódzkiego zadecyduje jedno spotkanie. Rozpocznie się ono o godz. 10:00 (zbiórka o 9:30, na Orliku przy Kcyńskiej).

Poniżej lista powołanych zawodniczek:
1. Zuzanna Bryll
2. Joanna Gorzycka
3. Amelia Brejecka
4. Julia Glińska
5. Nadia Wosik
6. Nina Piasecka
7. Ola Kłosowska
8. Nicola Masternak
9. Maria Puszka-Milczyńska

Tradycyjnie zapraszamy do odwiedzenia strony  turnieju:
http://zpodworkanastadion.pl 

Dodajmy również, że w kategorii U-10 bydgoska Tęcza zajęła w minionej edycji 4. miejsce w Polsce. Jak będzie w tym roku, przekonamy się już niebawem, ale już od teraz trzymamy kciuki!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij