3 zwycięstwa na inaugurację

3 zwycięstwa na inaugurację

Mimo przenikliwego mrozu i silnego wiatru z przyjemnością oglądało się w sobotę Tęczówki walczące o każdy centymetr boiska w inauguracyjnej kolejce Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. W 3 meczach podopieczne Michała Araszewskiego i Krzysztofa Mrozika zdobyły komplet punktów, zdobywając 9 bramek i nie tracąc żadnej!! Rewelacyjnie wkomponowały się w zespół nowe zawodniczki, które wzmocniły Tęczę w zimowym okienku i pokazały, że warto na nie stawiać. Fantastyczną postawę Tęczówek docenił również nasz partner - pizzeria New York Pizza Department z ul. Skorupki w Bydgoszczy, który ufundował dla dziewczyn pyszną pizzę - bardzo dziękujemy! Poniżej komplet rezultatów:
Tęcza Bydgoszcz - KKP Bydgoszcz 1:0
Gol Brodnica - Szóstka Inowrocław 0:2
Tęcza Bydgoszcz - Gol Brodnica 4:0
KKP Bydgoszcz - Szóstka Inowrocław 2:1
Tęcza Bydgoszcz - Szóstka Inowrocław 4:0
KKP Bydgoszcz - Gol Brodnica 0:3

Relacja z turnieju pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=z6Kwr4NwYv0&feature=youtu.be

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości