zamknij reklamę

30.09 - Wyjazd na Ekstraklasę - ZAPISY!

30.09 - Wyjazd na Ekstraklasę - ZAPISY!

30 września, w sobotę, zapraszamy zawodniczki Tęczy z roczników 2005 - 2009 na wyjazd do Gdańska na sparing z Lechią Gdańsk (roczniki 2005 i młodsze) oraz mecz Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin. Wyjazd jest dla chętnych (zapisy u trenerów), a koszt wyjazdu to 110 zł/os. Rodzice również mogą się wybrać :) W cenie wyjazdu jest transport, dwudaniowy obiad i bilet na mecz Ekstraklasy.

Prosimy o jak najszybsze zgłoszenia bo ilość miejsc jest ograniczona.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij