Coca-cola Cup 2014

Pierwszy raz w historii występów w tych rozgrywkach udało się naszym gimnazjalistkom awansować do finału wojewódzkiego !!!! W rozegranych meczach II rundy pokonaliśmy gimnazjum z Sośna i Wierzchucina Królewskiego ( nie dojechało gimnazjum z Brzozy) i z kompletem punktów przypieczętowaliśmy zasłużony awans do wielkiego finału. Odbędzie się on 7 czerwca w Toruniu. Szczegóły wyjazdu wkrótce.

Brawa dla wszystkich dziewczyn !!!!

W wielkim finale, który odbył się 7 czerwca w Toruniu nasza drużyna zajęła bardzo dobre IV miejsce !!!!

W półfinale rozgrywek uległa faworytowi z Gołkowa 1-7. W meczu o III miejsce przegrywamy z Gniewkowem 0-3. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie i ambicję grających dziewczyn, które w wielkim upale rozegrały 5 spotkań (100 minut czystej gry), nie mając nikogo na zmianę.

Zasłużyły na ogromne brawa i szacunek.

Skład drużyny: Sandra, Lala, Malinda, Monia, Szwaja, Śmietana, Ława

Faza grupowa:

Nazwa szkoły
Pkt Bramki Awans
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 4 - Inowrocław
10 11-3 [awans]
Zespół Szkół Nr 14 - Bydgoszcz
10 6-1 [awans]
Zespół Szkół - Lubiewo
6 3-7
Gimnazjum - Strzelno
3 2-11

ZS 14 - Inowrocław 1-1

ZS 14 - Lubiewo 1-0

ZS 14 - Strzelno 4-0

Faza pucharowa:

ZS 14 - Gołkowo 1-7

ZS 14 - Gniewkowo 0-3

Mistrz stracił tylko 2 bramki, w tym jedną z naszą drużyną po przepięknym uderzeniu Lali z 30 m !!!!

W nagrodę dziewczyny dostały puchar (drużyna) oraz strój piłkarski (indywidualnie).

GRATULUJEMY !!!!!