Dwa złota i brąz!

Dwa złota i brąz!

Jeszcze nie ochłonęliśmy po fantastycznym wyjeździe do Berlina, a już zdążyliśmy rozegrać 3 turnieje, w których udało się osiągnąć całkiem ciekawe rezultaty :)

La Liga Football Kids

46 bramek, 9 zwycięstw, 1 remis - bydgoska Tęczą pod wodzą Mikołaja Ludki zajęła dwa pierwsze miejsca w turnieju La Liga Football Kids. Dziewczynki z roczników 2005/2006 wystąpiły w najmocniejszym składzie i nie dały szans chłopakom z MAP Opławiec, Spójni Białe Błota i KS Łochowo z roczników 2007/2008.

Turniej o Puchar Prezesa Orlika Zielonka

Najmłodsze Czerwone Bestie wystąpiły w Turnieju o Puchar Prezesa Orlika Zielonka w Białych Błotach. Zawodniczki prowadzone przez Michała Glińskiego wygrały 3 mecze z Polonią Bydgoszcz, Gryfem Sicienko i Orlikiem Zielonka oraz zremisowały z KS Łochowo co oznaczało, że z 10 punktami Tęcza zajęła pierwsze miejsce i zdobyła puchar. Warto również dodać, że najlepszą zawodniczką turnieju została Nina Piasecka, która zdobyła 6 bramek, a kolejne trafienia dołożyły Joanna Gorzycka (3), Julia Glińska. Wszystkie obecne zawodniczki stanęły na wysokości zadania i pokazały naprawdę dobrą piłkę - BRAWO!

Turniej Salezjański

10 bramek i brązowy medal w Turnieju Salezjańskim zdobyły zawodniczki Michała Araszewskiego. Bydgoszczanki rozegrały 3 mecze i zdobyły 4 punkty, a bramki zdobyły: Górko, Sobierajska (po 3), Bruszkowska, Wosik (po 2). Zawodniczki stanęły na wysokości zadania i doskonale radziły sobie z chłopcami, którzy byli w tym samym wieku i udowodniły, że w tym sezonie będzie je stać na wiele.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości