Grudzień zaczynamy od medali :)

Grudzień zaczynamy od medali :)


Grudzień rozpoczął się dla Tęczy fantastycznie i stanowił ukoronowanie naszej całorocznej pracy. Nie było lekko bo rywale byli bardzo wymagający, ale Czerwone Bestie pokazały, że nikogo się nie boją i z każdym powalczą.

Międzynarodowy Turniej Olimpia Cup w Szczecinie

Niesamowite emocje, heroiczna walka do samego końca i ogromne serce zostawione na parkiecie - Tęcza wraca do Bydgoszczy z brązowym medalem Międzynarodowego Turnieju Olimpia Cup w Szczecinie. W ćwierćfinale dziewczyny pokonały w rzutach karnych Szóstkę Inowrocław, a następnie w półfinale musiały uznać wyższość świetnej drużyny UKS SMS Łódź. Ostatecznie w meczu o 3. miejsce bydgoszczanki pokonały Beniaminka Krosno 2:0 i stanęły na podium. Wszystkim zawodniczkom należą się ogromne brawa za walkę i zaangażowanie, a trenerom za idealny dobór taktyki. Czerwone Bestie miały w ten weekend naprawdę dużo radości z gry i cieszyły się piłką, a brąz w tak silnie obsadzonym turnieju należy uznać za duży sukces. Jednocześnie gratulujemy koleżankom z Katowic zwycięstwa w turnieju, a wszystkim zespołom dziękujemy za sportową rywalizację.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości