Karta zdrowia - badania 3 września!

Karta zdrowia - badania 3 września!

Uwaga! 3 września o godz. 18.15 na Orliku przy Kcyńskiej będzie przyjmował lekarz medycyny sportowej dr Jerzy Lachowicz. WSZYSTKIE zawodniczki, które jeszcze nie wykonały badań proszone są o przybycie na wizytę z wykonanymi badaniami:

  • ekg,
  • morfologia,
  • glukoza,
  • mocz,
  • ob.

Koszt badania: 30 zł. Zawodniczki, które będą na badaniu prosimy o potwierdzenie sms-em do trenerów.

Badania lekarskie

KARTA ZDROWIA

Podstawowym dokumentem, który umożliwia uczestnictwo w rozgrywkach prowadzonych przez Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Nożnej jest Karta Zdrowia Zawodnika. Kartę wydaje lekarz medycyny sportowej na okres ważności 6 miesięcy. Lekarze pozostałych specjalności nie są upoważnieni do wydawania lub przedłużania ważności dokumentu. Rodzice są zobowiązani do nadzorowania ważności karty zdrowia swoich dzieci.

Wyrobienie karty zdrowia

  1. W pierwszym etapie należy uzyskać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza medycyny sportowej. Lekarz rodzinny skieruje zawodnika na badanie moczu i krwi oraz EKG, które można wykonać w swojej przychodni oraz wypisze skierowanie do lekarza sportowego.
  2. W drugim etapie po zarejestrowaniu się do lekarza sportowego należy zabrać ze sobą wyniki badań i skierowanie. Lekarz sportowy wystawi kartę zdrowia lub wypisze skierowanie do dalszych specjalistów. Z wynikami badań należy wrócić do lekarza sportowego, który wystawi kartę zdrowia zawodnika.

W karcie zawodnika należy podać nazwę klubu:

UKS TĘCZA BYDGOSZCZ

Wyrobioną i ważną kartę zdrowia należy zabierać ze sobą na każdy turniej i każdy mecz.


Przedłużenie karty zdrowia

Należy udać się do lekarza medycyny sportowej z kartą zdrowia sportowca.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości