Lista powołanych na 17 kwietnia - Ćwierćfinały MP

Lista powołanych na 17 kwietnia - Ćwierćfinały MP

Dziś rozegrano 3. kolejkę Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek. Najstarsze Tęczówki w 3 meczach zdobyły 6 punktów i w dalszym ciągu zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach. Trener Szymczak miał dziś okazję sprawdzić kilka wariantów taktycznych przed wtorkowym ćwierćfinałem Mistrzostw Polski Młodziczek i wybrać ostateczną kadrę, która powalczy o wejście do półfinału. Poniżej komplet dzisiejszych rezultatów i kadra na wtorek:
UKS Tęcza Bydgoszcz - Szóstka Inowrocław 3:1 (Gut, Nowińska, Szulakowska)
UKS Tęcza Bydgoszcz - KKP Bydgoszcz 3:6 (Kaczmarek x2, Jamrozik)
UKS Tęcza Bydgoszcz - Gol Brodnica 4:0 (Kaczmarek x2, Soliwoda, gol samobójczy)

Lista powołanych na wtorek - zbiórka o 9:20 na stadionie CWZS Zawisza:
Kubiak ,Harwig, Gut, Rachuba, Soliwoda, Czerwinska, Szulakowska, Jamrozik, Nowinska, Bucholc, Kujawa, Kaczmarek, Pietraszewska, Czapiewska.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości