zamknij reklamę

Lista powołanych na 17 kwietnia - Ćwierćfinały MP

Lista powołanych na 17 kwietnia - Ćwierćfinały MP

Dziś rozegrano 3. kolejkę Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek. Najstarsze Tęczówki w 3 meczach zdobyły 6 punktów i w dalszym ciągu zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach. Trener Szymczak miał dziś okazję sprawdzić kilka wariantów taktycznych przed wtorkowym ćwierćfinałem Mistrzostw Polski Młodziczek i wybrać ostateczną kadrę, która powalczy o wejście do półfinału. Poniżej komplet dzisiejszych rezultatów i kadra na wtorek:
UKS Tęcza Bydgoszcz - Szóstka Inowrocław 3:1 (Gut, Nowińska, Szulakowska)
UKS Tęcza Bydgoszcz - KKP Bydgoszcz 3:6 (Kaczmarek x2, Jamrozik)
UKS Tęcza Bydgoszcz - Gol Brodnica 4:0 (Kaczmarek x2, Soliwoda, gol samobójczy)

Lista powołanych na wtorek - zbiórka o 9:20 na stadionie CWZS Zawisza:
Kubiak ,Harwig, Gut, Rachuba, Soliwoda, Czerwinska, Szulakowska, Jamrozik, Nowinska, Bucholc, Kujawa, Kaczmarek, Pietraszewska, Czapiewska.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij