Międzynarodowy Turniej w Szczecinie - 1-3 grudnia - rocznik 2006/2007

Międzynarodowy Turniej w Szczecinie - 1-3 grudnia - rocznik 2006/2007

W dniach 1-3 grudnia w Szczecinie odbędzie się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski Olimpia Cup. Wezmą w nim udział również zawodniczki Tęczy Bydgoszcz. Zgodnie z regulaminem w turnieju można wystawić 2 zawodniczki z rocznika 2006 i 8 zawodniczek z rocznika 2007.

W turnieju wezmą udział następujące zespoły:
KKS Katowice, KKP Bydgoszcz, Olimpia Szczecin, Beniaminek Krosno, Stilon Gorzów, Stomil Olsztyn, Neubrandenburg, Szóstka Inowrocław, SMS Łódź, Victoria Sianów i Olimpia II Szczecin 

Lista powołanych:
Martyna Kubiak, Martyna Sulecka, Zuzanna Czapiewska, Anna Bucholc, Patrycja Sitkowska, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Natalia Górko, Alicja Brzószczyk, Anna Bruszkowska.

Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia organizator - Olimpia Szczecin co oznacza, że jedynie do pokrycia będą koszty transportu (orientacyjnie ok 150 zł/os. - ostateczna kwota i termin wyjazdu zostaną podane w przyszłym tygodniu)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości