Mistrzostwa Polski Młodziczek 2016: Brąz dla Tęczy!

Tęcza zdobyła Kraków !!!!!

Nasz klub znalazł się wśród ósemki najlepszych klubów Polski po zajęciu drugiego miejsca w półfinale w Olsztynie. W rozgrywkach wzięło udział 96 klubów dziewczęcych z całego kraju. Piłkarscy potentaci tacy jak: Medyk Konin, Praga Warszawa, SMS Łódź to zaplecze szkoleniowe polskiej ekstraklasy kobiet. Wśród nich "Kopciuszek" z Bydgoszczy...

Faza grupowa to 3 mecze i 3 wygrane !!!! 9 punktów i awans do półfinału, gdzie po pasjonującym pojedynku przegrywamy 1-2 z Koninem. Mecz o brąz to pojedynek z Łodzią, zakończony rzutami karnymi ( w regulaminowym czasie 1-1). Karne to popis zarówno naszych strzelczyń oraz niesamowitych interwencji naszej bramkarki !!!!

Radości nie było końca !!!!! Brąz Mistrzostw Polski Młodziczek dla TĘCZY !!!!!!

Jako jedyni pokonaliśmy przyszłego Mistrza Polski UKS Zorzę Pegów.

3 czerwca 2016, godzina 11:00
UKS Tęcza Bydgoszcz – UKS Zorza Pęgów 2:0

3 czerwca 2016, godzina 17:30
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - UKS Tęcza Bydgoszcz 1:2

4 czerwca 2016, godzina 09:30
UKS Tęcza Bydgoszcz - UKS Widok SP 51 Lublin 2:1 (0:1)

Skład zespołu: Alicja Sekulska (GK), Julia Malinowska, Agata Leśniewska, Martyna Majewska, Kinga Skomra, Maja Kozłowska, Zuzanna Prasał, Ida Czyżykowska, Fatima Doberstein, Julia Czarnikowska, Marta Bartczak, Julia Wilińska, Zuzanna Zalewska, Agata Dokucka (GK).

WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH ZAWODNICZEK !!!!!!!!!!