zamknij reklamę

Obóz w Barcinie!

Obóz w Barcinie!

18 lutego w Barcinie rozpoczniemy obóz zimowy. Wszystkich rodziców i zawodniczki prosimy o wypełnienie kart kwalifikacyjnych wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem i informacjami organizacyjnymi, które są dostępne pod poniższym linkiem:

http://ukstecza.futbolowo.pl/oboz-barcin

Do dyspozycji Tęczy będzie pełnowymiarowa hala piłkarska, orlik oraz nowoczesny aquapark wyposażony w zjeżdżalnie oraz strefę SPA. W ramach pobytu codziennie przewidziane są 2 treningi piłkarskie, trening regeneracyjny na basenie, sparingi i mecze towarzyskie, gry i zabawy stolikowe, konkursy z nagrodami, 3 posiłki oraz nocleg w szkole, która jest połączona z halą i basenem (więcej na http://www.bosir-barcin.pl).
 

Start: 18.02. - niedziela - g. 10:00 (zbiórka w Barcinie)
Zakończenie: 23.02 - piątek - g. 18:00 (odbiór dzieci z obozu)

Koszt obozu: 500 zł / os.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij