OBÓZ ZIMOWY - BARCIN 2021 - ZAPISY

OBÓZ ZIMOWY - BARCIN 2021 - ZAPISY

W związku z dużym zainteresowaniem bardzo prosimy o zapisywanie dzieci na zimowy obóz sportowy w Barcinie, który odbędzie się w dniach 14.02.2021 - 19.02.2021. Chęć uczestnictwa można zgłaszać u każdego z trenerów. Poniżej informacje dot. wyjazdów:

1. OBÓZ W BARCINIE - 14 - 19 LUTEGO 2021 (zbiórka w niedzielę 14 lutego o 16:30 w Barcinie)
Koszt: 760zł / os. - wpłata do trenerów lub na konto klubu do 20.01.2021
Do dyspozycji: hala, orlik, boisko pełnowymiarowe ze sztuczną trawą, aquapark, strefa SPA
Liczba miejsc: 40 (+ kadra - 6 os.)
Termin zbierania zapisów: 31.12.2020
Zapisane osoby (29): Julia Buszka, Amelia Brejecka, Iga Prusecka,Julia Glińska, Natalia Górska, Maria Puszka Milczyńska, Patrycja Hejmej, Maria Mrozik, Nina Piasecka, Aleksandra Kłosowska, Lena Czyżewska, Weronika Jaskulska, Kaja Kępa, Jagoda Rachuba, Martyna Sulecka, Emilia Sobierajska, Patrycja Gwizdała, Aleksandra Figura, Lena Figura, Antonina Spychała, Anna Pietraszewska, Agata Saran, Julita Lipińska, Anna Bucholc, Julia Nadolska, Zuzanna Czapiewska, Oliwia Jendrasiak, Marianna Korulska, Maria Zakrzewska.

1 noc (nd/pn) - Grzybek, Jackowska, Głębocka, Solińska

Informacje organizacyjne:https://ukstecza.futbolowo.pl/oboz-barcin
Link:http://www.bosir-barcin.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości