Piłkarska uczta - 21-22.10

Piłkarska uczta - 21-22.10

Prawdziwa, piłkarska uczta czeka na wszystkie zawodniczki Tęczy w nadchodzący weekend. Przed nami sobota i niedziela pełne emocji :)

Sobota - 21.10.2017

1. Puchar Tymbarku w kategorii U-10 - eliminacje
 - zbiórka 09:30 - Orlik przy ul. Kcyńskiej 49 - koniecznie należy posiadać legitymacje szkolne - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
 - Lista powołanych: 
1. Zuzanna Bryll
2. Joanna Gorzycka
3. Amelia Brejecka
4. Julia Glińska
5. Nadia Wosik
6. Nina Piasecka
7. Ola Kłosowska
8. Nicola Masternak
9. Maria Puszka-Milczyńska 

2. Sparing z Pogonią Tczew 
Miejsce: Orlik przy ul. Kcyńskiej 49

Lista powołanych:
2005/2006/2007: Sara Harwig, Zofia Szulakowska, Maja Czerwińska, Martyna Kujawa, Wiktoria Marciniak, Dominika Radziwon, Martyna Robakowska, Gabriela Waszczuk, Wiktoria Rucińska, Martyna Kubiak, Oliwia Nowińska, Zuzanna Czapiewska, Jagoda Rachuba, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Natalia Górko, Lena Kozakiewicz, Rozalia Grec, Anna Bucholc, Anna Bruszkowska, Anna Pietraszewska, Marta Kaczmarek oraz dodatkowo Rozalia Wilczyńska i Wiktoria Janke.

Zbiórka dla roczników 2005/2006/2007 na Orliku przy ul. Kcyńskiej 49 o 8:20 (w sobotę nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia)

2008 i młodsze: Lidia Rachuba, Nina Barczewska, Iga Prusiecka, Patrycja Hejmej, Lena Czyżewska, Blanka Krauze, Blanka Grabowska, Małgorzata Matczak, Oliwia Janke, Jowita Janke, Maria Lewandowska oraz wszystkie pozostałe zawodniczki aktualnie uczęszczające na zajęcia piłkarskie. 

Zbiórka dla rocznika 2008 i młodsze na Orliku przy ul. Kcyńskiej 49 o 10:00 (w sobotę nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia) - zachęcamy do kibicowania Tęczy w Pucharze Tymbarku, a następnie wszystkie dziewczynki zagrają sparing z Pogonią Tczew

Niedziela - 22.10.2017

Kujawsko-Pomorska Liga Młodziczek - turniej w  Bydgoszczy
Zbiórka: 09:20, niedziela (Orlik, ul. Kcyńska 49)

W najbliższą niedzielę 22 października odbędzie się piąta, ostatnia kolejka spotkań grupy A Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek, w której wezmą udział zawodniczki Tęczy z roczników 2005 - 2008. Bydgoska Tęcza wystawi tradycyjnie 2 zespoły. 

Poniżej lista powołanych zawodniczek:

Rocznik 2005: Sara Harwig, Zofia Szulakowska, Maja Czerwińska, Martyna Kujawa, Wiktoria Marciniak, Dominika Radziwon, Martyna Robakowska, Gabriela Waszczuk, Wiktoria Rucińska.

Rocznik 2006/2007: Jagoda Rachuba, Martyna Kubiak, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Natalia Górko, Lena Kozakiewicz, Rozalia Grec, Patrycja Sitkowska, Anna Bruszkowska, Anna Pietraszewska.

Rocznik 2008: Nadia Wosik, Joanna Gorzycka, Nikola Masternak, Zuzanna Bryll, Amelia Brejecka.

Wszystkie zawodniczki prosimy o zabranie w niedzielę ze sobą legitymacji, aktualnych kart zdrowia oraz potwierdzenie obecności/nieobecnościu trenera Michała Araszewskiego. Zbiórka w niedzielę o 9:20 pod szkołą przy ul. Kcyńskiej 49.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości