Plan na 14-15 września

Plan na 14-15 września

W dniach 14-15 czeka na nasze małe Bestie sporo piłkarskich atrakcji zarówno w ligach chłopięcych, jak i dziewczęcych.Prosimy o zapoznanie się z powołaniami:
 

14.09- SOBOTA - TURNIEJ W BARCINIE - tr. Kałuzińska - stroje czarne Oponeo

Zbiórka: 8:00 - Kcyńska 49 - wyjazd autami (zbiórka w Barcinie, ul. Wojciechowskiego 10 - stadion - 8:45)
Koszt: 10 zł  (dla zawodniczek przewidziany jest obiad)

Lista powołanych: 1. J. Janke 2. Czyżewska 3. Jackowska 4. Młodzieniewska 5. Mrozik 6. Grzybek 7. Simińska 8. Cholewczyńska 9. Krzywoszyńska 10. Zakrzewska 11 Natasza   

Koniec ok 14:30 - 15:00. Rywale: BOSiR Barcin, Zawisza Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota, Zagłębie Piechcin, Pogoń Mogilno. Mecze odbędą się na głównym stadionie w Barcinie!!

14.09- SOBOTA - LIGA ŻAKA - KCYŃSKA 49 - tr. Gliński - stroje czerwone treningowe
Zbiórka: 09:35  (koniec ok 12-13)

Koszt: 0 zł

Lista powołanych: 1. Sikora 2. Prusecka, 3. Glińska, 4. Górska, 5. Kłosowska, 6. Hejmej,  7. Puszka - Milczyńska, 8. Barczewska

Rywale: Gwiazda I Bydgoszcz, Chemik IV Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz

15.09 - NIEDZIELA - LIGA TRAMPKAREK - GWIAZDA TORUŃ - tr. Bietracka, tr. Araszewski, stroje Decathlon

Zbiórka: 8:15 - Kcyńska 49 (zbiórka w Toruniu 9:15)
Koszt: 10 zł (prosimy by dzieci zabrały dodatkowo po ok 10-15 zł na McDonald)


Lista powołanych: 1. Sitkowska, 2.Harwig, 3. Czerwińska 4. Kujawa 5. Bordiehn 6.Kaczmarek 7. Rachuba 8. Lipińska 9. Paduch 10. Pietraszewska 11.Kubiak 12.Zaleska 13.Szulakowska 14.Soliwoda 15.Papke 16.Łukasik 17. Kozakiewicz 18. Grec

15.09 - NIEDZIELA - LIGA MŁODZICZEK - TUCHOLA - tr. Szymczak - stroje czerwone Oponeo

Zbiórka: 11:00 - Kcyńska 49 (zbiórka w Tucholi 12:15)
Koszt: 10 zł 

Lista powołanych: 1 Czapiewska 2 Sulecka 3 Nadolska 4 Masternak 5 Bryll 6 Grabowska 7 Sobierajska 8 J. Janke 9 Gorzycka 10 Polaszek 11 Wosik 12 Wrońska 13 Bulczak 14 Zalesiak

15.09 - NIEDZIELA - LIGA ORLIKA -  tr. Gliński - stroje czerwone treningowe

Zbiórka: 16:00 - Piwnika Ponurego 10 - os. Fordon

Koszt: 0 zł

Lista powołanych: 1. Sikora 2. Prusecka, 3. Glińska, 4. Górska, 5. Bulczak 6. Hejmej, 7. Gorzycka, 8. Mrozik, 9. Zalesiak, 10. Sulecka 11. Wosik 12. Polaszek 

Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych, ochraniaczy, kart zdrowia, butów na trawę, jedzenia i picia.


UWAGA!
W przypadku braku możliwości dotarcia zawodniczki na turniej rodzic proszony jest o pilny KONTAKT z trenerami!

Prosimy o wyrobienie kart zdrowia sportowca by dziewczęta mogły uczestniczyć w zawodach.

"Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy"

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości