Plan na 5 - 8 marca

Zapraszamy wszystkie dziewczyny lubiące piłkę nożną na treningi i mecze. Poniżej przedstawiamy plan na najbliższe dni: 5-8 marca.

5.03 - CZWARTEK - WYJAZD NA MP U-14 W FUTSALU

Zbiórka: 14:00, Kcyńska 49 lub zgodnie z ustaleniami z trenerką Karoliną, koszt: 200 zł
Wyjazd na 3 noce - Prosimy o zabranie co najmniej legitymacji szkolnych, ochraniaczy, butów na halę, kart zdrowia, jedzenia i picia.

Lista powołanych: Sitkowska, Haziak, Ratyńska, Kujawa, Paduch, Szews, Nowińska, Pietraszewska, Rachuba, Kaczmarek.

07.03. - SOBOTA- JLiga - tr. Kałuzińska - stroje czerwone treningowe, własne, koszt: 30 zł

Zbiórka: 15:30, Bydgoszcz, balon ul. Baltycka 59

Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych, ochraniaczy, butów na halę, kart zdrowia, jedzenia i picia.

Lista powołanych:  powołania SMS od trenerki Magdy

08.03 - NIEDZIELA- turniej w Ząbkach - 2008 - 2011- tr. Szymczak, Gliński, Kałuzińska, stroje czerwone Oponeo

Zbiórka: 05:50, Słowiańska 7, Bydgoszcz, koszt 60 zł

Toruń: 6:50, Ząbki: 10:00 (Batorego 37, nie jest to impreza masowa, nie ma ekip zagranicznych - turniej dla dzieci)

Lista powołanych:

2008/2009 (orlik): L. Figura, A. Figura, Saran, Wosik, Bulczak, Gorzycka, Bryll, Sikora, Polaszek, Glińska, Prusecka, Jaskulska, Buszka, Hejmej, Puszka-Milczyńska, M.Wiśniewska, Zgrzeba, Górska

2010/2011 (hala): Piasecka, N.Wiśniewska, Mrozik, Czyżewska, Rogalska, Młodzieniewska, Kępa, Kwiatkowska, Zakrzewska

W przypadku ewentualnej choroby, gorączki lub braku możliwości dotarcia zawodniczki na turniej rodzic proszony jest o pilny KONTAKT z trenerami!

Prosimy o wyrobienie kart zdrowia sportowca by dziewczęta mogły uczestniczyć w zawodach. Szczegóły na:

"Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy"