Plan na rundę wiosenną - ZAPISY!!!

Bardzo intensywny, zimowy sezon halowy Tęcza zakończyła z przytupem w Ząbkach i jest dobrze przygotowana do czekających nas na wiosnę rozgrywek :) Powoli wchodzimy na Orlika  -przez najbliższe 2 tygodnie prosimy zabierać sprzęt zarówno na halę, jak i na Orlika (decyzja o miejscu treningu będzie podejmowana na bieżąco w zależności od aury). Trenerzy zaplanowali już także kolejne miesiące. Na dziewczynki czekają turnieje międzynarodowe i ogólnopolskie, mecze towarzyskie, ligowe i obozy sportowe oraz co najważniejsze ciekawe treningi. Już od dziś można się zapisywać u trenerów na poszczególne rozgrywki.

Plany na marzec – lipiec

Marzec

• 17.03 – I runda finałowa Wojewódzkiej Ligi Młodziczek - Bydgoszcz – kat. U-13 – GRUPA STARSZA – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • 24.03 – II runda finałowa Wojewódzkiej Ligi Młodziczek - Aleksandrów Kuj. – kat. U-13 – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • 24.03 – Sparing z KKP Bydgoszcz na Kcyńskiej – rocznik 2007 – 2011 – WSZYSTKIE ZAWODNICZKI -

Kwiecień

• 07.04 – La Liga Football Kids – sobotnie granie na Kcyńskiej – WSZYSTKIE ZAWODNICZKI -
  • 09.04 – Finał Wojewódzki Pucharu Tymbarku w Świeciu dla kat. U-8, U-10, U-12 – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • 14.04 – początek rozgrywek o Puchar Deichmanna – kat. U-11 (07/08) i U – 9 (09/10) – ZAPISY OTWARTE DO 21 MARCA (z osób zapisanych trenerzy mogą maksymalnie wybrać 10 zawodniczek) – koszt. 140 zł / os. (wpisowe) – zawody odbywać się będą w każdy weekend do 9 czerwca (w zależności od terminarza).
  • 25.04 – ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek w przypadku awansu – kat. U-13 – GRUPA STARSZA – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • 29.04 – 02.05 – Finał Pucharu Tymbarku w przypadku awansu drużyn U-10 i U-12 – ZAWODNICZKI POWOŁANE

Maj

• 12.05 – półfinał Mistrzostw Polski młodziczek w przypadku awansu – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • W soboty liga młodziczek i turniej Deichmanna w zależności od terminarza

Czerwiec

• 02-03.06 – finał Mistrzostw Polski młodziczek w przypadku awansu – ZAWODNICZKI POWOŁANE
  • W soboty liga turniej Deichmanna w zależności od terminarza
  • 22-24.06 – wyjazd na turniej międzynarodowy do Berlina z udziałem mistrza Rosji Spartaka Moskwa, mistrza Polski Ząbkovii Ząbki i mistrzów regionalnych z Niemiec w tym Berolina Mitte, Altona Hamburg – ZAPISY OTWARTE – koszt: ok. 340 zł / os. – (kwota uwzględnia już 50 zł dofinansowania do każdego uczestnika z tytułu środków pochodzących z 1% podatku, łącznie może jechać 48 osób, w pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia dzieci ) – kwota obejmuje, nocleg z piątku na sobotę, transport i wyżywienie, wyjazd będzie w piątek ok 14:00, powrót w niedzielę ok 4 rano.

• 01–06.07 – obóz letni w Cekcynie, pensjonat Jarzębina

Do dyspozycji dzieci: boiska, obiekt lekkoatletyczny, jezioro, plaża, kajaki, rowery wodne – ZAPISY OTWARTE – koszt: ok. 550 zł / os. – dojazd własny. Kwota obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców, treningi i inne atrakcje. Zbiórka w Cekcynie ok 18:30 w niedzielę, odbiór dzieci w piątek między 16 a 18.

Zapisów można dokonywać na treningu lub telefonicznie u każdego z trenerów