Plan na sobotę 24 marca!

W najbliższą sobotę 24 marca zapraszamy WSZYSTKICH rodziców na godz. 9:00 na zebranie w związku z planami szkoleniowymi na najbliższe 3 miesiące (liga, obóz, wyjazd zagraniczny). Następnie starszy zespół wyjedzie na mecze II kolejki Ligi Młodziczek, a młodsze zawodniczki zagrają serię sparingów.

U-13 - LIGA MŁODZICZEK - WYJAZD DO INOWROCŁAWIA

Poniżej lista powołanych na sobotnie zawody (, obecność obowiązkowa!):
Marciniak, Kubiak, Harwig, Rachuba, Kujawa, Pietraszewska, Kaczmarek, Sitkowska, Czerwińska, Radziwon, Nowińska, Szulakowska, Rucińska, Czapiewska

Zabieramy ze sobą karty zdrowia, legitymację szkolną, ochraniacze, czapki i ciepłą odzież termoaktywną (zarówno na nogi, jak i górne partie ciała), a także dresy oraz coś do jedzenia i picia. Zawody potrwają do godz. ok. 14:30 (powrót przewidziany ok 15:30-16:00).

SPARINGI

Na wewnętrzne mecze sparingowe oraz pojedynek z KKP Bydgoszcz przewidziane są wszystkie pozostałe zawodniczki z roczników 2006 - 2011.
Wszystkie zawodniczki prosimy o przybycie wraz z rodzicami !!

Zabieramy ze sobą: ochraniacze, czapki i ciepłą odzież termoaktywną (zarówno na nogi, jak i górne partie ciała), a także dresy oraz coś do jedzenia i picia. Mecze potrwają do ok 12:00-12:30.