Plan na sobotę - 4.11

Plan na sobotę - 4.11

Najbliższa sobota tradycyjnie upłynie pod znakiem piłki nożnej w wykonaniu zawodniczek bydgoskiej Tęczy, ale tym razem rozgrywki odbędą się w hali. Ze względu na partycypację w kosztach wynajęcia hali w Opławcu prosimy by zawodniczki, które będą w sobotę zabrały ze sobą po 10 zł. Wstępne plany na najbliższe tygodnie (turnieje halowe, wynajem sali pod balonem, turnieje związkowe, obozy) zostały umieszczone w kalendarium pod poniższym linkiem. Kalendarium będzie sukcesywnie uzupełniane w momencie jak będziemy się dowiadywać o nowych turniejach:
http://ukstecza.futbolowo.pl/treningi-turnieje

Sobota - 04.11.2017

La Liga Football Kids - godz. 8:00 - 12:00.
Miejsce: Bydgoszcz - hala w Opławcu - Zespół Szkół nr 22 - ul. Opławiec 157
Koszt: 10 zł / os.

Lista powołanych:
2005/2006/2007: Martyna Kubiak, Oliwia Nowińska, Zuzanna Czapiewska, Jagoda Rachuba, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Natalia Górko, Lena Kozakiewicz, Rozalia Grec, Anna Bucholc, Anna Bruszkowska, Anna Pietraszewska, Marta Kaczmarek, Milena Kłos.

Zbiórka dla rocznika 2006/2007 na hali w Opławcu o 8:00 (nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia)

2008 i młodsze: Zuzanna Bryll, Nikola Masternak, Nadia Wosik, Joanna Gorzycka, Julia Glińska, Lidia Rachuba, Amelia Brejecka, Aleksandra Kłosowska, Nina Barczewska, Nina Piasecka, Maria Puszka-Milczyńska, Iga Prusiecka, Patrycja Hejmej.

Zbiórka dla rocznika 2008 i młodsze na hali w Opławcu o 8:30 (w sobotę nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia)

Zabieramy czerwone stroje (lub zbliżone) oraz koniecznie ochraniacze.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości