Plan na weekend 3-4 lutego

Plan na weekend 3-4 lutego

Trening czyni mistrza! :) Poniżej plany na najbliższy weekend:

Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Żaka - rocznik 2008 i młodsze - 03.02. - SOBOTA
Miejsce: Dobrcz - Hala Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu ul. Długa 33
Zbiórka: 10:20
Lista powołanych: Nadia Wosik, Amelia Brejecka, Agata Polaszek, Joanna Gorzycka, Nicola Masternak, Zuzanna Bryll, Julia Glińska, Nina Piasecka, Maria Puszka-Milczyńska, Aleksandra Kłosowska. ​Trener: Michał Gliński

Proszę zabrać ze sobą czerwone stroje, a jeśli ktoś jeszcze nie ma to zbliżone do czerwonych oraz ochraniacze, legitymacje szkolne i karty zdrowia (osoby, które posiadają). Wszystkie zawodniczki z rocznika 2008 i młodsze prosimy o potwierdzenie obecności/nieobecności u trenera Michała Glińskiego najpóźniej do czwartku do godz. 18:00 (tel. 505 303 867)

Liga Salezjańska - 03.02 - SOBOTA - 2007 i młodsze
Miejsce: (ul. Pod Reglami 1, Bydgoszcz)
Zbiórka - rocznik 2007 i młodsze: 14:40
Mecze: 15:00 (2007) / 15:30 (2008)
Lista powołanych: Anna Bruszkowska, Natalia Górko, Alicja Brzószczyk, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Anna Bucholc, Blanka Grabowska, Jowita Janke, Oliwia Janke, Nina Barczewska, Aleksandra Kłosowska, Patrycja Hejmej + zawodniczki chętne z Ligi Żaka

Turniej w Żninie - 04.02 - NIEDZIELA
Zbiórka: 8:15 - ul. Kcyńska 49

Lista powołanych: Martyna Kubiak, Martyna Kujawa, Zofia Szulakowska,  Emilia Sobierajska, Maja Czerwińska, Marta Kaczmarek, Rozalia Grec, Jagoda Rachuba, Anna Pietraszewska, Anna Bucholc.

Wszystkie zawodniczki prosimy o potwierdzenie obecności lub nieobecności u trenera Michała Araszewskiego do środy do godz. 20:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości