Plany na weekend 14-15 października

Plany na weekend 14-15 października

Najbliższy weekend tradycyjnie stoi pod znakiem piłki nożnej w wykonaniu piłkarek bydgoskiej Tęczy. Poniżej plany na nadchodzące dni

Sobota - 14.10.2017

La Liga Football Kids - godz. 8:00 - 12:00.
Miejsce: Orlik przy ul. Kcyńskiej 49

Lista powołanych:
2006/2007: Martyna Kubiak, Oliwia Nowińska, Zuzanna Czapiewska, Jagoda Rachuba, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Natalia Górko, Lena Kozakiewicz, Rozalia Grec, Anna Bucholc, Anna Bruszkowska, Anna Pietraszewska.

Zbiórka dla rocznika 2006/2007 na Orliku przy ul. Kcyńskiej 49 o 8:20 (w sobotę nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia)

2008 i młodsze: Zuzanna Bryll, Nikola Masternak, Nadia Wosik, Joanna Gorzycka, Julia Glińska, Lidia Rachuba, Amelia Brejecka, Aleksandra Kłosowska, Nina Barczewska, Nina Piasecka, Maria Puszka-Milczyńska, Iga Prusiecka, Patrycja Hejmej.

Zbiórka dla rocznika 2008 i młodsze na Orliku przy ul. Kcyńskiej 49 o 8:40 (w sobotę nie ma potrzeby zabierać karty zdrowia)

Niedziela - 15.10.2017

Kujawsko-Pomorska Liga Młodziczek - turniej w Tucholi
Zbiórka: 8:10, niedziela (przy szkole, ul. Kcyńska 49)
Koszt: 30 zł (prosimy o zebranie ze sobą funduszy na wyjazd i przekazanie kierownikowi, jedziemy razem autokarem)

W najbliższą niedzielę 15 października odbędzie się czwarta kolejka spotkań grupy A Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek, w której wezmą udział zawodniczki Tęczy z roczników 2005 - 2008. Bydgoska Tęcza wystawi tradycyjnie 2 zespoły.

Poniżej lista powołanych zawodniczek:

Rocznik 2005: Sara Harwig, Zofia Szulakowska, Maja Czerwińska, Martyna Kujawa, Wiktoria Marciniak, Dominika Radziwon, Martyna Robakowska, Gabriela Waszczuk, Wiktoria Rucińska.

Rocznik 2006/2007: Jagoda Rachuba, Martyna Kubiak, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Natalia Górko, Lena Kozakiewicz, Rozalia Grec, Patrycja Sitkowska, Anna Bruszkowska, Anna Pietraszewska.

Rocznik 2008: Nadia Wosik, Joanna Gorzycka, Nikola Masternak, Zuzanna Bryll.

Wszystkie zawodniczki prosimy o zabranie w niedzielę ze sobą legitymacji, aktualnych kart zdrowia oraz potwierdzenie obecności/nieobecności u trenera Michała Araszewskiego. Zbiórka w niedzielę o 8:10 pod szkołą przy ul. Kcyńskiej 49.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości