Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich – WAŻNE informacje dla rodziców!

Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich – WAŻNE informacje dla rodziców!

Informujemy, że Tęcza Bydgoszcz złożyła wniosek do Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich.

Jednym z wymogów przystąpienia do programu jest konieczność rejestracji zawodniczek w systemie PZPN na stronie internetowej „Łączy Nas Piłka”. Rejestracji tej dokonują rodzice i jest ona OBOWIĄZKOWA dla wszystkich zawodniczek Tęczy Bydgoszcz z poniższych roczników w terminie do 20 czerwca 2019 roku:

- 2005/2006 - trampkarki

- 2007/2008 - młodziczki

- 2009/2010 - orliczki

- 2011/2012 - żaczki

Rejestracji dokonujemy na stronie internetowej www.laczynaspilka.pl  Bez rejestracji i przystąpienia do szkółki nie będzie możliwości uczestnictwa w treningach, meczach i turniejach UKS Tęcza Bydgoszcz. Część z Państwa zakładała już konta na tym portalu w związku z imprezami halowymi, teraz czas na kolejny etap.Prosimy również o dodanie zdjęć zawodniczek.

Informacja jak zarejestrować zawodniczkę „krok po kroku” znajduje się poniżej. W trakcie wyboru szkółki prosimy o wybranie:

UKS TĘCZA BYDGOSZCZ

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc i wsparcie.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości