Puchar Tymbarku 2019 - Warszawa - informacje organizacyjne

Już w poniedziałek Tęczowe drużyny wybiorą się na Finał Ogólnopolski Pucharu Tymbarku. Poniżej przedstawiamy informacje organizacyjne - prosimy koniecznie o zapoznanie się i potwierdzenie obecności na zbiórce lub dojazdu indywidualnego u trenerów:

Poniżej lista powołanych:
U-12 (2007/2008) - trener Patryk Szymczak / kier. Krzysztof Mrozik
Anna Bucholc, Natalia Jamrozik, Zuzia Czapiewska, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Nadia Wosik, Magda Bulczak, Agata Polaszek, Natalia Górko, Klaudia Rykowska

U-10 (2009/2010) - trenerzy Michał Gliński / Mikołaj Ludka
Julia Glińska, Maria Puszka - Milczyńska, Aleksandra Kłosowska, Nina Piasecka, Patrycja Hejmej, Wiktoria Zgrzeba, Nina Barczewska, Amelia Sikora, Iga Prusecka, Natalia Górska.

Informacje dotyczące biletów dla rodziców na Finały i Finał Pucharu Polski dostępne u trenerów Szymczaka i Glińskiego.

Wyjazd: poniedziałek - 29 kwietnia - 7:45 (zbiórka z legitymacjami szkolnymi przy ul. Kcyńskiej 49) - wszystkie dzieci, które mogą wyjechać z Bydgoszczy jadą autokarem. Pozostali dojazd samodzielny. Zakwaterowani będziemy w hotelu Atos w Warszawie od ok godz. 12:15.

Koszt: 0 zł (wyjazd finansowany z dotacji Urzędu Miasta Bydgoszczy, Polskiego Związku Piłki Nożnej i środków Tęczy)
Koordynator wyjazdu: Michał Araszewski

UWAGA!

Każdy rodzic jest zobowiązany porozmawiać z dzieckiem na temat jedzenia w trakcie turnieju tak by dzieci jadły wszystkie posiłki podczas turnieju i nie jadły przed nimi słodyczy! Na turnieju obowiązuje zakaz jedzenia chipsów, napojów gazowanych. Podczas turnieju poruszamy się wyłącznie w strojach klubowych lub strojach firmy Tymbark.

Dziecko musi posiadać:
Legitymację szkolną (bez niej nie ma szans na weryfikację i grę!!! Legitymacja będzie przekazana trenerowi przed wejściem do autokaru )
- Ochraniacze
- Buty lanki oraz turfy (koniecznie 2 rodzaje na wszelki wypadek)
- Plecak
- Jedzenie i picie (mało słodyczy, dużo musów, bakalii i owoców, bez napojów gazowanych, bez wód smakowych – najlepiej soki 100% lub woda niegazowana z cytryną i miodem),
- Dres Tęczy, Czerwony Strój Tęczy + czapkę(z daszkiem lub opaskę), rzeczy do czesania
- Kurtka nieprzemakalna, bielizna termiczna, getry
- Klapki
- Ręcznik
- Artykuły higieniczne, przybory toaletowe, bieliznę, piżamę i odzież na 3 dni
- Kieszonkowe - max. 70 zł.
- Ulubione Przytulanki, poduszki, gry karciane

Prosimy aby dzieci w niedzielę przed turniejem wypoczęły i przede wszystkim się wyspały (minimum 8 godzin snu, po 20:00 powinny być już w łóżkach :)
Prosimy, aby dzieci nie zabierały na turniej cennych przedmiotów np. konsole, tablety, telefony itp.
W godz. 20-19 i w trakcie rozgrywek obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych, które będą przechowywane w pokoju trenerów. Rekomendujemy kontakt z dzieckiem jedynie w godz. 19-20. W godzinach wieczornych trenerzy są do Państwa dyspozycji, uaktualniany będzie również Facebook o fotorelację z turnieju. Jeśli w dzień wyjazdu dziecko jest chore lub ma temperaturę prosimy o dowiezienie dziecka w momencie gdy się wyleczy i nie będzie miało temperatury. Przed przyjazdem prosimy o kontakt.
Koszulki, spodenki, dresy, torby powinny być podpisane na metkach do kogo należą.
Mile widziane podpisane gry planszowe, gry karciane.

Dodatkowo poniżej Plan Piłkarskiej Majówki w Warszawie

Dzień I (29.04.) - od godz. 15:45

Wielkie otwarcie Turnieju przy PGE Narodowym (brama nr 2, wstęp wolny, )

Dzień II (30.04.) - godz. 10:00-16:00

Faza grupowa Finału Ogólnopolskiego na boiskach bocznych Legii i Agrykoli (wstęp wolny)

Dzień III (1.05.) - godz. 10:00-16:00

Faza pucharowa Finału Ogólnopolskiego na boiskach bocznych Legii i Agrykoli (wstęp wolny)

Dzień IV (2.05.) - godz. 10:00-14:00

Wielki Finał Turnieju na PGE Narodowym (wstęp za okazaniem biletu na Finał Pucharu Polski)

więcej szczegółów na:

Wszystkie osoby, które nie mogą się z nami wybrać do Warszawy gorąco zachęcamy do kibicowania!