Puchar Tymbarku - 9 kwietnia - informacje organizacyjne!

Puchar Tymbarku - 9 kwietnia - informacje organizacyjne!

Już 9 kwietnia, w poniedziałek, zawodniczki bydgoskiej Tęczy zagrają w Świeciu w Finałach Wojewódzkich Pucharu Tymbarku - największego turnieju dla dzieci w Europie, a może i na świecie! W każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Bydgoska Tęcza wystawi tradycyjnie zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych. Poniżej lista powołanych:

U-12 (2006/2007) - trener Patryk Szymczak
Martyna Kubiak, Oliwia Nowińska, Anna Bucholc, Patrycja Sitkowska, Jagoda Rachuba, Natalia Jamrozik, Zuzia Czapiewska, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Anna Pietraszewska

U-10 (2008/2009) - trener Michał Gliński
Nadia Wosik, Agata Polaszek, Julia Glińska, Zuzia Bryll, Nicola Masternak, Maria Puszka - Milczyńska, Aleksandra Kłosowska, Joanna Gorzycka, Nina Piasecka, Amelia Brejecka.

U-8 (2010 i młodsze) - trener Michał Araszewski
Lena Czyżewska, Gabriela Krzywoszyńska, Jowita Janke, Julianna Grec, Maria Hojda, Emilia Jabłońska, Zofia Kwiatkowska, Anna Młodzieniewska, Maria Zakrzewska.


Wyjazd: 7:30 (zbiórka z legitymacjami szkolonymi przy ul. Kcyńskiej 49) - wszystkie dzieci, które mogą wyjechać z Bydgoszczy jadą autokarem (możemy zabrać również 7 rodziców, prosimy się zgłaszać do trenerów). Pozostałe osoby prosimy o dojazd do Świecia na stadion Wdy na godz. 8:30 (ul. Sienkiewicza 18, spotykamy się na trybunach )
Koszt: 0 zł (wyjazd finansowany z dotacji Urzędu Miasta Bydgoszczy i środków Tęczy)

Dziecko musi posiadać:
- Legitymację szkolną (bez niej nie ma szans na weryfikację i grę!!! )

- Ochraniacze
- Buty lanki oraz turfy (koniecznie 2 rodzaje)
- Jedzenie i picie (mało słodyczy, dużo musów, bakalii i owoców, bez napojów gazowanych, bez wód smakowych – najlepiej soki 100% lub woda niegazowana z cytryną i miodem), na miejscu dzieci dostaną obiad
- Dres + czapki (ciepłą + z daszkiem lub opaskę)
- Klapki
- Ręcznik

Prosimy aby dzieci w niedzielę przed turniejem wypoczęły i przede wszystkim się wyspały (minimum 8 godzin snu, po 20:00 powinny być już w łóżkach :) ).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości