Puchar Tymbarku - PONIEDZIAŁEK - 8 kwietnia - informacje organizacyjne!

Puchar Tymbarku - PONIEDZIAŁEK - 8 kwietnia - informacje organizacyjne!

Już 8 kwietnia, w poniedziałek, zawodniczki bydgoskiej Tęczy zagrają w Świeciu w Finałach Wojewódzkich Pucharu Tymbarku - największego turnieju dla dzieci w Europie, a może i na świecie! W każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Bydgoska Tęcza wystawi tradycyjnie zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych. Poniżej lista powołanych:

U-12 (2007/2008) - trener Patryk Szymczak - stroje Decathlon
Anna Bucholc, Natalia Jamrozik, Zuzia Czapiewska, Emilia Sobierajska, Martyna Sulecka, Agata Polaszek, Nadia Wosik, Magda Bulczak, Klaudia Rykowska, Natalia Górko

U-10 (2009/2010) - trener Michał Gliński - stroje czarne Oponeo
Julia Glińska, Maria Puszka - Milczyńska, Aleksandra Kłosowska, Nina Piasecka, Patrycja Hejmej, Nina Barczewska, Wiktoria Zgrzeba, Natalia Górska, Amelia Sikora, Iga Prusecka.

U-8 (2011 i młodsze) - trenerka Magda Kałuzińska - stroje czerwone Oponeo
Maria Hojda, Zofia Kwiatkowska, Maria Zakrzewska, Maria Mrozik, Laura Simińska, Lena Jackowska, Wiktoria Grzybek.


Wyjazd: 7:00 (zbiórka z legitymacjami szkolnymi przy ul. Kcyńskiej 49) - wszystkie dzieci, które mogą wyjechać z Bydgoszczy jadą autokarem (możemy zabrać również 15 rodziców, prosimy się zgłaszać do trenera Michała Araszewskiego). Pozostałe osoby prosimy o dojazd do Świecia na stadion Wdy na godz. 8:30 (ul. Sienkiewicza 18, spotykamy się na trybunach )
Koszt: 0 zł (wyjazd finansowany z dotacji Urzędu Miasta Bydgoszczy i środków Tęczy)

Dziecko musi posiadać:
- Legitymację szkolną (bez niej nie ma szans na weryfikację i grę!!! )
- Ochraniacze
- Buty lanki oraz turfy (koniecznie 2 rodzaje)
- Jedzenie i picie (mało słodyczy, dużo musów, bakalii i owoców, bez napojów gazowanych, bez wód smakowych – najlepiej soki 100% lub woda niegazowana z cytryną i miodem), na miejscu dzieci dostaną obiad
- Dres + czapki (ciepłą + z daszkiem lub opaskę)

W zależności od pogody rodzice mogą zabrać koc piknikowy, parasol itp

Prosimy aby dzieci w niedzielę przed turniejem wypoczęły i przede wszystkim się wyspały (minimum 8 godzin snu, po 20:00 powinny być już w łóżkach :) ).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości