Relacja z Finałów Tymbarka 2014

W Świeciu po raz kolejny odbyły się Finały Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.

W kategorii dziewcząt U12 nasze Tęczówki zajęły 4 miejsce. Pechowo przegraliśmyw półfinale z Golem Brodnica w karnych. Mecz o trzecie miejsce przebiegał pod dyktando Złejwsi, czerwone Bestie w tym meczu były załamane po przegranym półfinale z Golem i przegrały wyraźnie brązowe medale.

Gratulacje za walkę i ambicję!!!

Cieszymy się ze zwycięstwa naszej zaprzyjaźnionej drużyny z Inowrocławia i życzymy obrony Tytułu Mistrzyń Polski!!! (Trójząb) ;)

W czwartek na murawę wybiegły najmłodsze Bestie ;)

Niestety nie wyszliśmy z grupy, przegrywając dwa mecze i wygrywając jeden w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 5-6 miejsce w województwie.

Gratulacje dla dziewczynek tym bardziej, że większość jest z 2 klas.

Gratulujemy zwycięstwa zaprzyjaźnionej ekipie z Wielgiego, która pierwszy raz wygrała Tymbarka. Życzymy sukcesów w Warszawie w Finałach. (Trójząb) ;)