Sobota z Lechią Gdańsk

Sobota z Lechią Gdańsk

W piękną, wrześniową sobotę zawodniczki Tęczy Bydgoszcz wraz z trenerami i rodzicami wybrali się do Gdańska, gdzie czekała ich masa atrakcji w ramach akcji „Sobota z Lechią Gdańsk”.

Do Trójmiasta pojechało łącznie blisko 40 osób, dzięki czemu trenerzy mogli swobodnie utworzyć 4 zespoły w kategoriach 2005 – 2007 oraz 2008 – 2010. Dzień rozpoczęliśmy od sparingów, a przeciwniczkami Tęczy były bardzo mocne, młodzieżowe drużyny Biało-Zielonych Lechia Gdańsk złożone z zawodniczek roczników 2004 i młodsze. Pojedynki były niezwykle wyrównane i zacięte, a oba zespoły pokazały grę na naprawdę solidnym poziomie strzelając w ciągu całego dnia aż 40 bramek! Dodatkowo w przerwach między spotkaniami zorganizowaliśmy dla wszystkich uczestniczek turnieju piłkarskie konkursy żonglerki, rzutów karnych oraz crossbar challenge. Emocji i fantastycznych przeżyć nie brakowało, a na koniec imprezy wszystkie zawodniczki wraz z trenerami otrzymały przepyszne upominki od bydgoskiej firmy STOVIT, która ufundowała dla uczestniczek niespodzianki w postaci smakowitych dżemów truskawkowych Premium :)

Po turnieju wybraliśmy się na obiad do zaprzyjaźnionego baru Perełka gdzie zjedliśmy posiłki regeneracyjne, a następnie udaliśmy się na poobiedni spacer nad morze J Pogoda była naprawdę rewelacyjna (blisko 30 stopni w słońcu) i nie mogliśmy odmówić sobie zakupu lodów dla wszystkich :)

Na koniec wisienka na torcie czyli wizyta na bursztynowej arenie czyli mecz piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, zakończony zwycięstwem gospodarzy 1:0 po świetnej akcji braci Paixao. Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście świetnej zabawy, malowania buziek, przybijania piątek z piłkarzami Lechii i Lwem – maskotką Lechii :)

Mimo dużej intensywności i napiętego harmonogramu udało się wszystko zrealizować i pełni energii wracaliśmy do Bydgoszczy :)

Ogromne podziękowania należą się nie tylko zawodniczkom, ale również rodzicom za ogromną pomoc i wsparcie (szczególnie dla p. Ryszarda Piaseckiego za pomoc w dowozie biletów na mecz oraz lodów oraz p. Łukasza Brylla za wsparcie organizacyjne), a także firmom, które pomogły w organizacji wyjazdu.

Wielkie brawa dla:

Bardzo dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Facebook'u:
https://www.facebook.com

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości