zamknij reklamę

Sukcesy w Ząbkach!

Sukcesy w Ząbkach!

Kosmiczny weekend w wykonaniu Czerwonych Bestii - wszystkie roczniki Tęczy wywalczyły medale na bardzo mocno obsadzonym turnieju ZĄBKOVIA CUP. Po sobotnim brązie zespołu U-10, srebro dołożył zespół U-13, a złoto wywalczył rocznik U-12!!

Bydgoszczanki w całym turnieju rozegrały 15 spotkań (11 zw - 2 rem - 2 por), zdobyły 47 bramek (Anna Bucholc - 9; Nadia Wosik - 9; Martyna Kujawa - 7; Nina Piasecka - 4, Oliwia Nowińska i Karolina Soliwoda - po 4; Marta Kaczmarek - 3; Emilia Sobierajska - 2; Julia Glińska, Maria Puszka - Milczyńska, Jagoda Rachuba, Zofia Szulakowska i Maja Czerwińska - po 1) i zrobiły wrażenie na miejscowych kibicach. Ponadto Ania Bucholc została królową strzelców, Wiktoria Marciniak bramkarką turnieju,a Nadia Wosik MVP turnieju U-10. Gratulacje !! Warto dodać, że Ząbki zdobyły również Sara Harwig, Natalia Gut, Dominika Radziwon, Rozalia Grec, Martynka Kubiak, Zuzanna Czapiewska, Martyna Sulecka, Alicja Brzószczyk, Ola Kłosowska, Zuzanna Bryll, Nicola Masternak, Joanna Gorzycka i Patrycja Hejmej!

Poniżej wyniki:

Rocznik 2006/2007:
UKS Ząbkovia Ząbki I - UKS Ząbkovia Ząbki II 4:0
SP Baboszewo - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0:1
UKS Olimpia Szczecin I - UKS Olimpia Szczecin II 5:0
UKS Tęcza Bydgoszcz - UKS Ząbkovia Ząbki II 1:0
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki - UKS Olimpia Szczecin I 0:2
UKS Ząbkovia Ząbki I - UKS Olimpia Szczecin II 3:0
SP Baboszewo - UKS Olimpia Szczecin I 0:6
UKS Ząbkovia Ząbki II - UKS Olimpia Szczecin II 2:0
UKS Tęcza Bydgoszcz - UKS Ząbkovia Ząbki I 1:1
UKS Ząbkovia Ząbki II - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0:0
SP Baboszewo - UKS Olimpia Szczecin II 2:0
UKS Olimpia Szczecin I - UKS Tęcza Bydgoszcz 1:3
UKS Olimpia Szczecin II - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:3
SP Baboszewo - UKS Tęcza bydgoszcz 1:2
UKS Olimpia Szczecin I - UKS Ząbkovia Ząbki I 1:3
SP Baboszewo - UKS Ząbkovia Ząbki II 1:3
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki - UKS Ząbkovia Ząbki I 0:2
UKS Olimpia Szczecin II - UKS Tęcza Bydgoszcz 0:7
UKS Ząbkovia Ząbki II - UKS Olimpia Szczecin I 0:1
SP Baboszewo - UKS Ząbkovia Ząbki I 2:2
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki - UKS Tęcza Bydgoszcz 1:2

Ostateczna kolejność:
I. UKS Tęcza Bydgoszcz
II. UKS Ząbkovia Ząbki I
III. UKS Olimpia Szczecin I
IV. UKS Ząbkovia Ząbki II
V. UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
VI. SP Baboszewo
VII. UKS Olimpia Szczecin II
Nagrody indywidualne:
Królowa Strzelczyń (9 bramek) : Anna Bucholc (UKS Tęcza Bydgoszcz)
Najlepsza zawodniczka: Zuzanna Pietrasik (UK Ząbkovia Ząbki I)
Najlepsza bramkarka : Karolina Komar (UKS Ząbkovia Ząbki II)
Najlepsza obrończyni: Łucja Hryncewicz (UKS Olimpia Szczecin I).

Rocznik 2005:
PKS Piastovia Piastów - UKS Ząbkovia Ząbki 1:11
KU AZS UW - UKS Tęcza Bydgoszcz 0:3
UKS Olimpia Szczecin - PKS Piastovia Piastów 2:0
UKS Ząbkovia Ząbki - KU AZS UW 7:2
UKS Tęcza Bydgoszcz - UKS Olimpia Szczecin 3:2
PKS Piastovia Piastów - KU AZS UW 0:0
UKS Olimpia Szczecin - UKS Ząbkovia Ząbki 2:8
UKS Tęcza Bydgoszcz - PKS Piastovia Piastów 7:0
UKS Olimpia Szczecin - KU AZS UW 1:0
UKS Ząbkovia Ząbki - UKS Tęcza Bydgoszcz 7:3
Ostateczna kolejność:
I. UKS Ząbkovia Ząbki
II. UKS Tęcza Bydgoszcz
III. UKS Olimpia Szczecin
IV. KU AZS UW
V. PKS Piastovia Piastów.
Nagrody indywidualne:
Królowa Strzelczyń (16 bramek): Nikola Krasieńko (UKS Ząbkovia Ząbki).
Najlepsza zawodniczka: Patrycja Kozarzewska (UKS Ząbkovia Ząbki)
Najlepsza bramkarka : Wiktoria Marciniak (UKS Tęcza Bydgoszcz).
Najlepsza Obrończyni: Wiktoria Kaczorowska (UKS Olimpia Szczecin).

Rocznik 2008/2009

W kategorii U-10 rywalizowało 8 drużyn w dwóch czterozespołowych grupach.
Wyniki w grupie A.
UKS Ząbkovia Ząbki II - UKS Szóstka Inowrocław 0:6
Diamonds Academy - Varsovia Girls 1:7
UKS Ząbkovia Ząbki II - Diamonds Academy 0:7
UKS Szóstka Inowrocław - Varsovia Girls 1:7
UKS Szóstka Inowrocław - Diamonds Academy 1:3
UKS Ząbkovia Ząbki II - Varsovia Girls 0:12
Wyniki w grupie B.
UKS Ząbkovia Ząbki I - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2:2
SP Baboszewo - UKS Tęcza Bydgoszcz 0:7
UKS Ząbkovia Ząbki I - SP Baboszewo 4:1
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki - UKS Tęcza Bydgoszcz 1:2
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki - SP Baboszewo 4:0
UKS Ząbkovia Ząbki I - UKS Tęcza Bydgoszcz 3:2
Półfinały:
Varsovia Girls - UKS Tęcza Bydgoszcz 1:1 (k 3:2)
UKS Ząbkovia Ząbki I - Diamonds Academy 2:1
Mecz 0 7 miejsce:
UKS Ząbkovia Ząbki II - SP Baboszewo 0:1
Mecz o miejsce 5.
UKS Szóstka Inowrocław - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2:0
Mecz o miejsce 3.
UKS Tęcza Bydgoszcz - Diamonds Academy 3:1
Finał.
UKS Ząbkovia Ząbki I - Varsovia Girls 3:3 (k.1:3).
Nagrody indywidualne.
Królowa Strzelczyń: Gabrysia Jankiewicz ( Varsovia Girls) - 12 bramek.
Najlepsza zawodniczka: Nadia Wosik (UKS Tęcza Bydgoszcz)
Najlepsza Obrończyni: Zuzanna Sikorska (UKS Ząbkovia Ząbki I).
Najlepsza bramkarka: Zofia Kwiatkowska (Diamonds Academy).
W konkursie żonglerki zwyciężyła Martyna Nowakowska (UKS Ząbkovia Ząbki I).

Wszystkim zespołom dziękujemy za sportową rywalizację, a organizatorom za zaproszenie i rewelacyjny turniej!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij