SZÓSTKA CUP 2013

Perfekcyjnie zorganizowany turniej u naszych przyjaciół z Inowrocławia ! Oprawa i nagrody godne najbardziej prestiżowych zawodów w Polsce !!! Wysoki poziom sportowy wszystkich drużyn !!! Czyli udany sobotni wyjazd na turniej "Szóstka Cup 2013" :-)

Dwie drużyny Tęczy z rocznika 2000 i 2002 wzięły udział w tych zawodach. Oba składy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, zajmując w końcowej klasyfikacji odpowiednio IV i III miejsce. W swoich grupach Tęczówki zajęły I miejsca i pewnie awansowały do półfinałów. Po zaciętych spotkaniach młodsza drużyna przegrywa z Pragą Warszawa 0-1 a starsza po remisie 1-1 z SMS Włocławek przegrywa w rzutach karnych 1-2.

W meczach o medale brązowe odnieśliśmy połowiczny sukces. Zawodniczki rocznika 2000 po remisie 2-2 ze Stomilem Olsztyn przegrały niesłusznie w karnych 2-3. Osobna kwestia to zachowanie "trenera" olsztynianek, który wytypował jedną ze swoich zawodniczek do strzelania karnego dwukrotnie w jednej serii !!! To zachowanie pozostawiamy bez komentarza...

Natomiast w drugim meczu dziewczyny z rocznika 2002 pokonują gospodynie 1-0 i zdobywają brązowe medale.

Dodatkowe wyróżnienie dla najlepszej bramkarki w roczniku 2002 otrzymała Kaja Skiba !!!

Wszystkie zawodniczki otrzymały cenne nagrody.

W turnieju po raz pierwszy zadebiutowały nasze najmłodsze zawodniczki : Amelia Kosiorowska i Dominika Radziwon. Jesteśmy spokojni o dalsze klubowe sukcesy :-)

Jeszcze raz wielkie gratulacje !

Skład i wyniki rocznik 2002 : Kaja Skiba(GK), Julia Kwiatkowska, Jessica Szuberga, Natalia Żakiewicz, Wiktoria Kwiatkowska, Wiktoria Konzorska, Olivia Ziętak, Laura Ferks, Dominika Radziwon, Amelia Kosiorowska

mecze grupowe : z Kanią Toruń 2-0 bramki Wiktoria Kwiatkowska 2

ze Stomilem II Olsztyn 4-0 bramki Wiktoria Kwiatkowska 2, Wiktoria Konzorska i Natalia Żakiewcz

z Szóstką 1-1 bramka Natalia Żakiewicz