Tęcza Mistrzem Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Tegoroczny finał wojewódzki turnieju o Puchar Orlika zapisał się jako najbardziej emocjonujący w historii tych rozgrywek w naszym województwie. Poziom wszystkich drużyn był niezmiernie wyrównany. Do samego końca nie było wiadomo kto pojedzie na finał do Warszawy. Wszystkie rozegrane spotkania były bardzo zacięte i stały na bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej należy podkreślić wielki sukces młodych Tęczówek !!!!

W końcowym rozrachunku Tęcza zdobyła 5 punktów, tyle samo co drużyna z drugiego miejsca !!!!

Awans uzyskaliśmy dzięki lepszemu bilansowi bramek !!!!!

Wyniki spotkań: z Inowrocławiem 3-0, z Wielgiem 2-2, z Brodnicą 3-3.

Złoty skład: Wiktoria Marciniak, Martyna Kujawa, Maja Czerwińska,Julia Czarnikowska, Fatima Doberstein, Ida Czyżykowska, Dominika Radziwon, Zofia Szulakowska, Amelia Kosiorowska.

Bardzo dobry występ zanotowały także starsze Tęczówki, które wywalczyły brązowe medale. Dla pierwszoklasistek z gimnazjum był to już pożegnalny występ w tych rozgrywkach. Pamiątkowe brązowe krążki na pewno dołączą do bogatej kolekcji piłkarskich medali.

Wyniki spotkań: z Inowrocławiem 0-3, z Toruniem 2-0, z Brodnicą 1-2.

Skład drużyny: Oliwia Ziętak, Kaja Skiba, Martyna Majewska, Jessica Szuberga, Agata Leśniewska, Julia Malinowska, Agata Dokucka, Alicja Sekulska