Tęcza Mistrzem Województwa w Futsalu U-13

Tęcza Mistrzem Województwa w Futsalu U-13

Mistrzostwo Województwa w Futsalu Kobiet U-13 dla Tęczy Bydgoszcz! Podopieczne Patryka Szymczaka i Krzysztofa Mrozika wygrały 5 na 6 spotkań, tracąc zaledwie 2 bramki w całych rozgrywkach! Czerwone Bestie pokazały dziś na parkiecie, że potrafią nieźle grać w piłkę, a bardzo intensywny plan szkoleniowy przynosi całkiem ciekawe efekty!

Dziękujemy wszystkim zespołom za sportową rywalizację, a szczególne podziękowania przesyłamy trenerkom i zespołowi KKP Bydgoszcz, z którymi dzieliliśmy szatnie. Panowała w niej super atmosfera, a dziewczyny z KKP w kluczowym dla nas meczu pokonały Szóstkę Inowrocław 3:2.

Poniżej komplet Tęczowych rezultatów:
Tęcza - Kania Toruń 4:0
Tęcza - KKP Bydgoszcz 6:0
Tęcza - Szóstka Inowrocław 0:2
Tęcza - Viking I Aleksandrów Kuj. 2:0
Tęcza - Viking II Aleksandrów Kuj. 3:0
Tęcza - Orkan Zławieś Wielka 2:0
Ostatecznie Tęcza zajęła dziś pierwsze miejsce z 15 punktami i stosunkiem bramek 17:2. Warto również dodać, że kapitalnie bronił dziś cały zespół, a organizatorzy postanowili uznać najlepszą bramkarką turnieju Wiktorię Marciniak z Tęczy. Tęczowe gole strzelały: Marta Kaczmarek i Patrycja Sitkowska - po 4; Emilia Sobierajska - 3; Maja Czerwińska i Martyna Kujawa - po 2; Jagoda Rachuba i Zofia Szulakowska - po 1. W turnieju zagrały również Anna Pietraszewska i Sara Harwig. Trener Szymczak był w mega komfortowej sytuacji - miał praktycznie dwie równorzędne "czwórki" i każda z zawodniczek wniosła naprawdę duży wkład w zwycięstwo! Brawo zespół!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości