Tęcza Mistrzem Województwa w Pucharze Tymbarku

Znakomicie zaprezentowały się najmłodsze Tęczówki w finale w Świeciu. W każdym meczu rozegranym na stadionie Wdy, udowodniły swoją absolutną dominację w tym roczniku w województwie kujawsko-pomorskim. 5 meczy i 5 przekonywujących zwycięstw !!!! Jeszcze nigdy w tych rozgrywkach zwycięstwo nie przyszło tak łatwo. Trzymamy kciuki za występy w stolicy !!!!

W nagrodę całą drużynę czeka na początku maja wyjazd do Warszawy na finał ogólnopolski !!!!

Szlifujemy zatem formę i bawimy się dalej !!!!

Mistrzowski skład :

1 Amelia Kosiorowska

2 Wiktoria Marciniak

3 Martyna Kujawa

4 Zofia Szulakowska

5 Gabriela Waszczuk

6 Maja Czerwińska

7 Oliwia Nowińska

8 Agata Całbecka

9 Kinga Kotewicz

10 Dominika Radziwon

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duży sukces zanotowały także dziewczyny U-12, które uplasowały się na III miejscu w województwie. Przegrały tylko jeden mecz, z późniejszym zwycięzcą rozgrywek drużyną z Inowrocławia.

Wielkie brawa !!!!!

Skład brązowej drużyny :Agata Dokucka, Wiktoria Matuszak, Julia Malinowska, Martyna Majewska, Alicja Sekulska, Agata Leśniewska, Olga Rodziewicz, Małgorzata Balcerzak, Sandra Pasińska, Karolina Pochójka