zamknij reklamę

Tęcza Mistrzem Województwa w U-13

Tęcza Mistrzem Województwa w U-13

Mistrzostwo Województwa Młodziczek dla Tęczy Bydgoszcz!! W drugim turnieju rozegranym w Inowrocławiu Czerwone Bestie zdobyły 6 punktów i w końcowej klasyfikacji zajęły 1. miejsce z 15 punktami! Drugie miejsce dla Szóstki Inowrocław! Oba zespoły będą reprezentować nasze województwo w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, który odbędzie się w kwietniu! Poniżej komplet rezultatów z drugiego turnieju (pozostałe turnieje regionalne będą miały już charakter wyłącznie towarzyski):
Szóstka-Gol 0:2;
Tęcza-KKP 3:0;
KKP-Szóstka 1:2;
Tęcza-Gol 1:0;
Tęcza-Szóstka 1:4;
KKP-Gol 2:0

Końcowa klasyfikacja:
1. Tęcza 15 pkt. 14-4 br;
2. Szóstka 9 pkt. 9-10 br;
3. Gol 6 pkt. 5-9 br;
4. KKP 6 pkt, 5-10 br;

Videorelacja już wkrótce:)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij