Tęcza w Berlinie - 18.11 - ZAPISY ZAMKNIĘTE

Tęcza w Berlinie - 18.11 - ZAPISY ZAMKNIĘTE

Mecz Bundesligi na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, spotkania towarzyskie z czołowymi zespołami ze stolicy Niemiec oraz potężna dawka nowych doświadczeń, emocji i niezapomnianych wrażeń - to wszystko czeka na zawodniczki Tęczy Bydgoszcz, które wybiorą się 18 listopada do Niemiec. Zapisy zostały zamknięte (jeśli ktoś będzie jeszcze chętny to tworzona jest lista rezerwowa w przypadku gdyby ktoś wypadł w ostatniej chwili). Każda osoba powinna posiadać DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT oraz kartę EKUZ Szczegóły i harmonogram wyjazdu na plakacie. Pieniądze proszę przekazać trenerom na treningach do 9 listopada. Lista osób wyjeżdżających do Berlina to:
1. Aleksandra Kłosowska
2. Mama Aleksandry - DR
3. Maria Puszka-Milczyńska
4. Mama Marysi - DR
5. Ania Bruszkowska
6. Natalia Górko
7. Nicola Masternak
8. Tata Nicoli - DR
9. Zuzanna Bryll
10. Tata Zuzi - DR
11. Julia Glińska
12. Mama Julii - DR
13. Ania Bucholc
14. Patrycja Sitkowska
15. Natalia Jamrozik
16. Mama Natalii - DR
17. Oliwia Nowińska
18. Mama Oliwii - DR
19. Wiktoria Marciniak
20. Dziadek Wiktorii Marciniak - DR
21. Zuzia Czapiewska
22. Mama Zuzi - DR
23. Amelia Brejecka
24. Martyna Kujawa
25. Maja Czerwińska
26. Joanna Gorzycka
27. Alicja Brzószczyk
28. Bartosz Brzószczyk
29. Zofia Szulakowska
30. Dominika Radziwon
31. Wiktoria Rucińska
32. Martyna Sulecka

33. Rozalia Grec

34. Wujek Amelii Brejeckiej - DR
35. Rozalia Wilczyńska
36. Nina Barczewska
37. Marta Kaczmarek
38. Lidia Rachuba
39. Jagoda Rachuba

Na turniej do Berlina dojadą z Monachium Nina Piasecka i Ryszard Piasecki (DR) oraz siostry Janke.

Jeśli ktoś już zgłaszał swój akces, a nie ma go na liście prosimy o pilny kontakt. Łącznie możemy zabrać 33 dzieci i 11 dorosłych (na ten moment wszystkie miejsca dla dorosłych są już potwierdzone lub zarezerwowane). 

Każda osoba powinna posiadać dowód osobisty lub paszport oraz kartę ubezpieczenia EKUZ (wyrabiana bezpłatnie od ręki w siedzibie NFZ przy ul. Słowackiego w Bydgoszczy)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości