Tęczowy grill w Myślęcinku! Piątek - 17 maja - 17:00 - WAKE PARK

Tęczowy grill w Myślęcinku! Piątek - 17 maja - 17:00 - WAKE PARK

Wszystkie zawodniczki wraz z rodzicami oraz naszych partnerów, sponsorów, darczyńców i sympatyków zapraszamy w piątek 17 maja o godz. 17 na spotkanie przy grillu w WAKE PARKU w Myślęcinku (przy Różopolu). W luźnej atmosferze będzie możliwość rozmowy o aktualnych i przyszłych planach klubu!

Na spotkanie przygotowany zostanie grill przygotowany przez firmę Live Food. Prosimy jedynie o zabranie picia dla dzieci, ew. czegoś co lubią ze słodyczy oraz stroju sportowego (dres Tęczy / strój treningowy w zależności od pogody). Całość odbędzie się na powietrzu i potrwa ok 2-3 godzin. Do zobaczenia w piątek w Myślęcinku

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości