Treningi przyniosły efekty! Kilkaset bramek w 2 miesiące

Treningi przyniosły efekty! Kilkaset bramek w 2 miesiące

W miniony weekend zakończyliśmy rozgrywki Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczek, etapu powiatowego o Puchar Tymbarku oraz rozegraliśmy sparing z Pogonią Tczew. Emocji nie brakowało, ale ostatecznie wszystkie rozgrywki zakończyły się dla Tęczy zwycięsko. Założony przez trenerów plan szkoleniowy został zrealizowany z nawiązką i przyniósł efekt w postaci kilkuset bramek (!) zdobytych w ostatnich dwóch miesiącach we wszystkich rozgrywkach.

Kujawsko-Pomorska Liga Młodziczek

Mimo niezbyt sprzyjającej aury w minioną niedzielę w Bydgoszczy ponownie zaświeciła Tęcza :)W ostatnim turnieju ligi młodziczek podopieczne Patryka Szymczaka z rocznika 2005/2006 nie miały sobie równych i z kompletem zwycięstw zajęły pierwsze miejsce. Szczególnie emocjonujący był mecz z zespołem KKP, który zakończył się zwycięstwem Tęczy 2:1 po dwóch golach w końcówce nominalnej bramkarki Martyny Kubiak, która na to spotkanie została przesunięta do gry w polu. Świetnie spisały się w rozgrywkach również zawodniczki Tęczy z roczników 2007/2008, które mimo, iż były często 3 lata młodsze od rywalek to pokonały Tucholankę Tuchola 7:1 i minimalnie przegrały z koleżankami z KKP 2:3. Na zakończenie wszystkie ekipy otrzymały słodkości od firmy UNO FOODS - partnera Tęczy :)

Reasumując ostatni turniej ligi młodziczek nie zmienił układu tabeli. Już wcześniej ekipy Tęczy II i KKP zapewniły sobie udział w finale. Z grupy "B" awans do turnieju finałowego wywalczyły: Viking Aleksandrów Kujawski, Szóstka Inowrocław i Gol Brodnica.

Wyniki 5. turnieju:
Tęcza I - Tęcza II 0:9
KKP - Tucholanka 8:0
Tęcza I - Kania 1:5
Tęcza II - Tucholanka 8:0
KKP - Kania 2:1
Tęcza I - Tucholanka 6:1
Tęcza II - KKP 2:1
Tucholanka - Kania 1:2
KKP - Tęcza I 3:2
Tęcza II - Kania 9:0

Końcowa tabela:
1. Tęcza II 58 pkt. 141-11
2. KKP 46 pkt. 76-27
3. Kania 23 pkt. 38-74
4. Tęcza I 17 pkt. 35-97
5. Tucholanka 3 pkt. 14-95

Najskuteczniejszą Tęczówką została Martyna Kujawa 45 goli. Dalsze miejsca: 21 - Sitkowska; 18 - Sobierajska; 14 - Harwig; 13 - Wosik; 12 - Radziwon; 11 - Pietraszewska; 9 - Szulakowska; 8 - Rachuba; 6 - Rucińska,Kubiak; 4 - Waszczuk; 1 - Czerwińska, Kozakiewicz, Marciniak.
Łącznie obie tęczowe ekipy zdobyły aż 176 bramek!!! Wszystkim ekipom dziękujemy za sportową rywalizację i do zobaczenia wiosną :)

Puchar Tymbarku i sparingi

Miniona sobota również upłynęła pod znakiem Tęczy :) Czerwone Bestie rozegrały 12 spotkań z rówieśniczkami z Pogoni Tczew i KKP Bydgoszcz. We wszystkich meczach nie zabrakło ciekawych akcji, pięknych bramek oraz niesamowitych bramkarskich parad, ale przede wszystkim królowała fantazja i dobra zabawa :) Z pomorskim zespołem podopieczne Mikołaja Ludki i Michała Glińskiego odniosły 8 zwycięstw i poniosły dwie porażki (w bramkach 37:16). Z kolei w derbowym pojedynku z KKP Bydgoszcz młode Tęczówki wygrały oba spotkania (bramki 14:1), a mała Tęcza U-10 awansowała do finału wojewódzkiego Turnieju o Puchar Tymbarku. Na zakończenie uczestniczki wszystkich sparingów zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymały specjalne, słodkie upominki od Tęczy Bydgoszcz i jej partnera, firmy UNO FOODS (tradycyjnie bardzo dziękujemy za wsparcie i pyszności). Warto również podkreślić, że wcześniej zespół Tęczy rozegrał serię sparingów z zespołem Biało-Zielone Lechia Gdańsk gdzie również zdobył ok 20 bramek.

La Liga Football Kids

W rozgrywkach dziecięcych mających charakter szkoleniowy zawodniczki Tęczy z roczników 2006 - 2010 odniosły blisko 30 zwycięstw i zdobyły ponad 150 bramek. Rozgrywki walnie przyczyniły się do poprawy umiejętności zawodniczek i umożliwiły im zdobycie nowych umiejętności oraz przede wszystkim bogatych doświadczeń. Z pewnością będą kontynuowane w kolejnych miesiącach. 

Już teraz dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za poświęcony czas i obiecujemy, że w kolejnych miesiącach emocji nie zabraknie ;)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości