"Trójząb Kujawski" powrócił z Warszawy

Połączone reprezentacje Tęczy, Wielgiego i Inowrocławia wróciły z finałowego Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska. Dwie dziewczyny z Inowrocławia ( Cebula i Buła) oraz Ola z Mustanga dołączyły do starszej drużyny Tęczy. Tak połączone siły rywalizowały na poczatku rozgrywek w grupie z LUKS Sobolik (pewne 3-0), Integro Staszów (3-1) oraz Pragą Warszawa (1-2). Z drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do ćwierćfinału. Po raz kolejny stoczyliśmy emocjonujący i dramatyczny pojedynek z gorzowskim Stilonem. Przegrana 0-1 pozbawiła nas awansu do półfinału. Zostaliśmy sklasyfikowani ostatecznie na miejscach V-VIII. Jak sie później okazało nasze jedyne dwie porażki w całym turnieju zanotowaliśmy z mistrzem i vicemistrzem tych rozgrywek. Zabrakło trochę szczęścia...

W młodszej kategorii wiekowej w zaprzyjaźnionej drużynie Mustanga Wielgie wystapiło aż 5 zawodniczek Tęczy ( Kura, Wera, Echo, Józef, Marta). Tylko jedna wygrana w fazie rozgrywek grupowych ( z Korą koryncin) oraz porażki z Orłem Wałcz i Luzinem pozwoliły na walkę w finale B czyli o miejsca 9-16. W tej fazie Mustang rozegrał trzy mecze i odniósł pewne trzy wygrane. W końcowej klasyfikacji młode piłkarki z naszego województwa zajęły IX lokatę.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich Zawodniczek :-D

Starsza drużyna zagrała w składzie: Lala (GK), Malinda, Asia, Sandra, Angelika, Karolina, Wiktoria, Jagoda, Julia, Ola.

Wiecej informacji na stronie: turniejorlika.pl