zamknij reklamę

Turniej szkolny w Inowrocławiu - 5 kwietnia!

Turniej szkolny w Inowrocławiu - 5 kwietnia!

Otrzymaliśmy dziś informację ze Szkolnego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy, że jutro, 5 kwietnia, w Inowrocławiu odbędzie się ćwierćfinał Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych. W zawodach wezmą udział oczywiście uczennice SP 12 Bydgoszcz. Wyjazd ze szkoły o godz. 8:30, powrót ok 15:00 (należy posiadać legitymację, buty na Orlika, ochraniacze, jedzenie i picie). Oto lista powołanych do reprezentacji szkoły: Kozakiewicz, Szulakowska, Radziwon, Grec, Rachuba, Górko, Gorzycka, Bruszkowska, Glińska, Bryll.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij