Turniejowy weekend 1-3 grudnia!

Turniejowy weekend 1-3 grudnia!

W nadchodzący weekend ponownie wiele ciekawych spotkań czeka na nasze młode zawodniczki. Zespół z rocznika 2006/2007 wybierze się do Szczecina na mocno obsadzony turniej Olimpia Cup. Z kolei drużyna 2008 i młodsze rozpocznie rozgrywki w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Żaka oraz zagra w turnieju w Wojnowie.

Szczegóły poniżej:

Rocznik 2006/2007

W dniach 1-3 grudnia w Szczecinie odbędzie się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski Olimpia Cup. Wezmą w nim udział również zawodniczki Tęczy Bydgoszcz. Zgodnie z regulaminem w turnieju można wystawić 2 zawodniczki z rocznika 2006 i 8 zawodniczek z rocznika 2007.

W turnieju wezmą udział następujące zespoły:
KKS Katowice, KKP Bydgoszcz, Olimpia Szczecin, Beniaminek Krosno, Stilon Gorzów, Stomil Olsztyn, Neubrandenburg, Szóstka Inowrocław, SMS Łódź, Victoria Sianów i Olimpia II Szczecin

Lista powołanych:
Martyna Kubiak, Martyna Sulecka, Zuzanna Czapiewska, Anna Bucholc, Patrycja Sitkowska, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Natalia Górko, Alicja Brzószczyk, Anna Bruszkowska.

Trenerzy: Patryk Szymczak i Mikołaj Ludka

Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia organizator - Olimpia Szczecin co oznacza, że jedynie do pokrycia będą koszty transportu (koszt - 150 zł/os. - zbiórka w piątek 1.12.2017 o 12:30 - Kcyńska 49). Prosimy zabrać dokument ze zdjęciem oraz ważną kartę zdrowia.

Rocznik 2008/2009

- sobota 2.12.2017 - turniej mikołajkowy - Wojnowo - sala gimnastyczna
- zbiórka: 8:40

Lista powołanych: Nadia Wosik, Amelia Brejecka, Joanna Gorzycka, Nicola Masternak, Zuzanna Bryll, Julia Glińska, Lidia Rachuba, Aleksandra Kłosowska, Nina Barczewska, Nina Piasecka, Maria Puszka-Milczyńska, Patrycja Hejmej. Proszę zabrać ze sobą ochraniacze, czerwone stroje, a jeśli ktoś jeszcze nie ma to zbliżone do czerwonych.


- niedziela 3.12.2017 - turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Żaka - Osielsko - sala gimnastyczna GOSiR - ul. Tuberozy 2
- zbiórka: 12:10
- koszt uczestnictwa: 90 zł/os. (udział w całej lidze - min. 5 turniejów, wynajem dużej sali w SP 15 Bydgoszcz, opłaty sędziowskie)

Lista powołanych: Nadia Wosik, Amelia Brejecka, Agata Polaszek, Joanna Gorzycka, Nicola Masternak, Zuzanna Bryll, Julia Glińska, Nina Piasecka, Maria Puszka-Milczyńska.
Lista rezerwowa: Aleksandra Kłosowska, Patrycja Hejmej (w sobotę po turnieju będzie wiadomo czy ktoś będzie powołany na niedzielę)

Proszę zabrać ze sobą czerwone stroje, a jeśli ktoś jeszcze nie ma to zbliżone do czerwonych oraz ochraniacze, legitymacje szkolne i karty zdrowia (osoby, które posiadają).

Trener: Michał Gliński

Wszystkie zawodniczki z rocznika 2008 i młodsze prosimy o potwierdzenie obecności/nieobecności u trenera Michała Glińskiego najpóźniej w piątek do godz. 12:00 (tel. 505 303 867).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości