UWAGA! Ważne dla rodziców!

UWAGA! Ważne dla rodziców!

W związku z zaleceniami Polskiego Związku Piłki Nożnej dot. rejestracji zawodniczek na portalu Łączy Nas Piłka bardzo prosimy rodziców o rejestrację w portalu www.laczynaspilka.pl i aktualizację profili dziecięcych o niezbędne dane i zdjęcia oraz ściągnięcie (jeśli będzie w panelu taka opcja) z portalu formularzy rejestracyjnych, ich wypisanie, zeskanowanie i załadowanie do portalu oraz zgłoszenie się do klubu UKS Tęcza Bydgoszcz (klub ligowy).

W przypadku zawodniczek uczestniczących w Halowych Mistrzostwach Województwa w futsalu U-13 niezbędne jest również zgłoszenie dziecka do klubu nieligowego. Prosimy rodziców zawodniczek o wejście w piątek na stronę Łączy nas Piłka, założenie profilu i aktualizację profilu dziecka, a następnie o przypisanie dziecka do drużyny w klubie NIELIGOWYM - należy wybrać albo Tęcza I futsal U-13 albo Tęcza II futsal U-13 w zależności od przydziału dziecka - zarówno w kategorii KLUB, jak i drużyna, a następnie ZAPISAĆ

Wszelkie szczegóły w prezentacji PZPN - POBIERZ
W razie problemów prosimy o kontakt z trenerem Glińskim - tel 505303867   

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości