zamknij reklamę

WAŻNE - Karty zdrowia!

WAŻNE - Karty zdrowia!

Bardzo prosimy rodziców i zawodniczki z poniższej listy o wyrobienie kart zdrowia sportowca. Karty są niezbędne do uczestnictwa w rozgrywkach ligowych KPZPN. Karty należy dostarczyć najpóźniej na pierwszy mecz, ale przypominamy, że ich wyrobienie trochę trwa oraz trzeba brać pod uwagę niską dostępność lekarzy specjalistów. Przykładowo dr Kuczyński będzie przyjmował tylko do wtorku 10.04  i trzeba się umawiać jak najszybciej:

Brejecka, Bruszkowska, Bryll, Brzószczyk, Górko, Gorzycka, Grec, Kłos, Kozakiewicz, Masternak, Sobierajska, Sulecka, Wosik, Polaszek, Glińska.

Szczegóły na: 
http://ukstecza.futbolowo.pl/karta-zdrowia

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij