Witamy serdecznie naszych przyjaciół z Kalifornii

Jak co roku podczas swojego przyjazdu do Polski odwiedzają nas nasi przyjaciele, którzy na stałe mieszkają w Ameryce.

Melita,Oliwia oraz ich tatabardzo aktywnie uczestniczą w naszych wakacyjnych treningach. Obie siostry grają w piłkę a pan Pawełjest sędzią piłkarskim.Mamy zatem możliwość konfrontacji z amerykańską szkołą soccera. Melita uzyskała także uprawnienia do sędziowania meczy w młodszych grupach wiekowych.

Atmosfera na orliku jest wspaniała !!! W treningach oprócz dziewcząt, uczestniczą także chłopcy. Codziennie zbiera się zatem ok. 50 zawodników w wieku od 8 latdo 99... i rozpoczynamy rozgrywki mundialowe.

Emocje są niesamowite !!!!!

Mela iOliwia chętnie opowiadają o piłce za oceanem... Przekazują ciekawostki o życiu w Kalifornii.

Pan Paweł dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem, dotyczącym przepisów i sędziowania meczów piłkarskich. Nowością podczas rozgrywania spotkań na orlikujest gra na spalone...

Serdecznie zapraszamy :-D