ZAPISY NA OBOZY / TURNIEJE ZAGRANICZNE

ZAPISY NA OBOZY / TURNIEJE ZAGRANICZNE

W związku z dużym zainteresowaniem bardzo prosimy o zapisywanie dzieci na zimowy obóz sportowy w Barcinie oraz turnieje zagraniczne. Chęć uczestnictwa można zgłaszać u każdego z trenerów. Poniżej informacje dot. wyjazdów:

1. OBÓZ W BARCINIE - 2 - 7 LUTEGO 2020 (zbiórka w niedzielę 2 lutego o 16:30 w Barcinie)
Koszt: 640 zł / os. - wpłata do trenerów lub na konto klubu do 20.01.2020
Do dyspozycji: hala, orlik, boisko pełnowymiarowe ze sztuczną trawą, aquapark, strefa SPA
Liczba miejsc wolnych: 1 (46 zawodniczek + kadra - 6 os.)
Termin zbierania zapisów: 31.12.2019
Zapisane osoby: Natalia Wiśniewska, Julia Buszka, Amelia Brejecka, Iga Prusecka, Julia Glińska, Natalia Górska, Nadia Wosik, Martyna Sulecka, Oliwia Wrońska, Maria Puszka Milczyńska, Patrycja Hejmej, Maria Mrozik, Marta Kaczmarek, Paulina Papke, Anna Pietraszewska, Julia Nadolska, Agata Polaszek, Amelia Bordehien, Anna Bucholc (od 3.02), Jagoda Rachuba, Zuzia Bryll, Zuzia Czapiewska, Karolina Szews, Marta Paduch, Oliwia Nowak, Nina Piasecka, Emilia Sobierajska, Julita Lipińska, Iga Kończal, Aleksandra Kłosowska, Lena Czyżewska, Weronika Jaskulska, Maja Wiśniewska, Martyna Kujawa, Maja Rogalska, Zosia Kwiatkowska, Kaja Kępa, Wiktoria Ratyńska, Wiktoria Łukasik, Lena Kozakiewicz + 2 x Tuchola + 3 x Toruń (Figury x 2 od 3.02, Saran), Krzywoszyńska (od 3 lutego)

Informacje organizacyjne: https://ukstecza.futbolowo.pl/oboz-barcin
Link:http://www.bosir-barcin.pl

2. WYJAZD DO DANII - 19.07 - 25.07.2020 - ROCZNIKI 2005 - 2007
Koszt: 2000 zł - cena obejmuje przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, przejazdy , udział w turnieju
Termin zbierania zapisów: 30.11.2019/wymagany DOWÓD OSOBISTY + KARTA EKUZ

Zapisane osoby: Julia Nadolska, Magda Bulczak, Marta Kaczmarek, Jagoda Rachuba, Karolina Szews, Martyna Sulecka, Martyna Kujawa
Link: https://www.danacup.dk/index.php/en/

3. WYJAZD DO HISZPANII - WRZESIEŃ 2020 - ROCZNIKI 2007 - 2009
Koszt orientacyjny: ok 2000 zł - cena obejmuje przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, przejazdy, udział w turnieju (koszt może się zmienić w zależności od liczby osób)

Zapisane osoby: Julia Nadolska, Magda Bulczak, Anna Bucholc, Martyna Sulecka, Oliwia Wrońska, Zuzia Bryll, Joanna Gorzycka, Agata Polaszek, Zuzia Czapiewska, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Nadia Wosik

Termin zbierania zapisów: 30.11.2019 /wymagany DOWÓD OSOBISTY + KARTA EKUZ

4. WYJAZD DO HISZPANII - CZERWIEC 2020 - ROCZNIKI 2009/2010
Koszt orientacyjny: ok 2000 zł - cena obejmuje przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, przejazdy, udział w turnieju (koszt może się zmienić w zależności od liczby osób)

Zapisane osoby: Maria Puszka-Milczyńska (+1k), Patrycja Hejmej, Natalia Górska (+1k), Julia Glińska, Iga Prusecka, Amelia Sikora (+1k), Nina Piasecka (+1m), Maria Mrozik, Aleksandra Kłosowska, Maja Wiśniewska, Wiktoria Zgrzeba (+1m), Lena Czyżewska (+1k), Marek Mrozik (+2m),  2 x dziecko, 1 rodzic (1k)

Trenerzy: Magda Kałuzińska, Michał Gliński

Termin zbierania zapisów: 30.11.2019/wymagany DOWÓD OSOBISTY + KARTA EKUZ
Link: 
https://www.barcelonagirlscup.com/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości