zamknij reklamę

Zapraszamy na obóz zimowy w Barcinie!

Zapraszamy na obóz zimowy w Barcinie!
Wszystkie zawodniczki Tęczy gorąco zachęcamy do udziału w obozie zimowym, który tym razem odbędzie się w oddalonym o zaledwie 35 km, Barcinie. Do dyspozycji Tęczy będzie pełnowymiarowa hala piłkarska, orlik oraz nowoczesny aquapark wyposażony w zjeżdżalnie oraz strefę SPA. W ramach pobytu codziennie przewidziane są 2 treningi piłkarskie, trening regeneracyjny na basenie, sparingi i mecze towarzyskie, gry i zabawy stolikowe, konkursy z nagrodami, 3 posiłki oraz nocleg w szkole, która jest połączona z halą i basenem (więcej na http://www.bosir-barcin.pl).
 

Start: 18.02. - niedziela - g. 9:30 (zbiórka w Barcinie)
Zakończenie: 23.02 - piątek - g. 18:30 (odbiór dzieci z obozu)

Koszt obozu: 500 zł / os.
Zapisy do końca listopada przyjmuje trener Mikołaj Ludka - 504 271 513. Zapisać można się również u trenerów podczas treningów. Liczba miejsc jest ograniczona. Wybrać się może ok 30 zawodniczek.

WAŻNE: W pierwszym tygodniu ferii zimowych od 10 do 17 lutego 2018 roku przewidziany jest również obóz kadry wojewódzkiej dla roczników 2005 - 2007 w Górznie. Prosimy rodziców dziewczynek, które są powoływane do kadry wojewódzkiej, o wzięcie pod uwagę powyższych terminów przy planowaniu wspólnych wyjazdów z dziećmi. Oczywiście gorąco zachęcamy by zawodniczki wzięły udział w obu obozach sportowych

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij