Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
0:7
Wda Świecie
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
2:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
Victoria Niemcz
GLKS Osielsko
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Gryf Cekcyn
6:3
AMP Sępólno Krajeńskie
Wisła Gruczno
1:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
SLKS Start Pruszcz
2:2
Olimpia II Wtelno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:2
Gryf Cekcyn
Victoria Niemcz
2:5
Wisła Strzelce Górne
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
8:2
Olimpia II Wtelno
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
UKS Tęcza Bydgoszcz
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
4:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
3:3
AMP Sępólno Krajeńskie
Wisła Gruczno
3:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:2
Victoria Niemcz
Fala Świekatowo
1:2
AMP Sępólno Krajeńskie
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
1:4
LKS Dąbrowa Chełminska
UKS Tęcza Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Gryf Cekcyn
2:5
Wda Świecie
Wisła Gruczno
3:3
Olimpia II Wtelno
SLKS Start Pruszcz
1:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:3
GLKS Osielsko
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
Victoria Niemcz
Wisła Strzelce Górne
- : -
Olimpia II Wtelno
AMP Sępólno Krajeńskie
- : -
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wda Świecie
- : -
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Gryf Cekcyn
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisła Gruczno
1:6
LKS Dąbrowa Chełminska
SLKS Start Pruszcz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
- : -
UKS Tęcza Bydgoszcz
AMP Sępólno Krajeńskie
- : -
Olimpia II Wtelno
GLKS Osielsko
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
Wda Świecie
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gryf Cekcyn
- : -
SLKS Start Pruszcz
Wisła Gruczno
- : -
Fala Świekatowo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
- : -
Victoria Niemcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
Victoria Niemcz
- : -
Wda Świecie
UKS Tęcza Bydgoszcz
- : -
Olimpia II Wtelno
AMP Sępólno Krajeńskie
- : -
Wisła Strzelce Górne
Gryf Cekcyn
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wisła Gruczno
- : -
GLKS Osielsko
SLKS Start Pruszcz
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości