Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
0:2
Wisełka Solec Kujawski
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Wisełka II Solec Kujawski
Wzgórze Raciążek
1:12
BKS Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
Juventus II Academy Bydgoszcz
3:0
KP Polonia Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
1:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
3:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
KP II Polonia Bydgoszcz
0:3
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
15:1
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
Wisełka II Solec Kujawski
3:2
Wisełka Solec Kujawski
Wzgórze Raciążek
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
BKS Bydgoszcz
1:1
Juventus Academy Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
0:8
AP Brda Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:0
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:7
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:2
Wisełka Solec Kujawski
Wisełka II Solec Kujawski
1:0
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
14:0
Wzgórze Raciążek
BKS Bydgoszcz
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
Juventus II Academy Bydgoszcz
0:11
UKS Tęcza Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:0
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
0:6
Mały Piłkarz Inowrocław
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:1
KP II Polonia Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Solec Kujawski
4:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
10:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
6:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
4:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
3:1
Akademia Futbolu Brzoza
Zdrój OSIR Ciechocinek
6:1
AP Brda Bydgoszcz
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
7:1
Wzgórze Raciążek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
1:2
Wisełka Solec Kujawski
Juventus II Academy Bydgoszcz
0:3
KP II Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
2:0
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
6:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
10:1
Akademia Futbolu Brzoza
Wisełka II Solec Kujawski
3:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
9:0
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
AP Brda Bydgoszcz
9:1
Wzgórze Raciążek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Solec Kujawski
9:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
KP II Polonia Bydgoszcz
1:7
Juventus Academy Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
3:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
2:1
Pogoń Mogilno
Mały Piłkarz Inowrocław
4:1
Wisełka II Solec Kujawski
Akademia Futbolu Brzoza
0:12
UKS Tęcza Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
21:0
Wzgórze Raciążek
AP Brda Bydgoszcz
5:0
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
0:2
Mały Piłkarz Inowrocław
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
1:0
Wzgórze Raciążek
Pogoń Mogilno
3:0
Wisełka Solec Kujawski
Akademia Futbolu Brzoza
3:4
AP Brda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
KP II Polonia Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
2:1
Wisełka II Solec Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
7:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
7:1
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
Mały Piłkarz Inowrocław
6:1
KP Polonia Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:2
Pogoń Mogilno
Wzgórze Raciążek
3:0
Wisełka Solec Kujawski
Akademia Futbolu Brzoza
2:1
KP II Polonia Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
2:4
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka II Solec Kujawski
11:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
7:1
KP Polonia Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
6:0
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:0
Wisełka Solec Kujawski
Wzgórze Raciążek
0:5
Pogoń Mogilno
Akademia Futbolu Brzoza
0:7
MUKS CWZS Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
6:1
KP II Polonia Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
4:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
1:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
5:2
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:1
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
3:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
MUKS CWZS Bydgoszcz
13:0
Wzgórze Raciążek
Mały Piłkarz Inowrocław
11:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
4:2
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
4:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
6:4
UKS Tęcza Bydgoszcz
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
1:2
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
5:0
KP Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:1
Juventus II Academy Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
18:0
Wzgórze Raciążek
AP Brda Bydgoszcz
0:1
Wisełka II Solec Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
5:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
0:14
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:7
Mały Piłkarz Inowrocław
Juventus II Academy Bydgoszcz
0:0
Wzgórze Raciążek
AP Brda Bydgoszcz
3:1
Pogoń Mogilno
Juventus Academy Bydgoszcz
0:1
Wisełka II Solec Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
8:2
Juventus II Academy Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
1:2
Wisełka Solec Kujawski
AP Brda Bydgoszcz
2:8
Mały Piłkarz Inowrocław
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:1
UKS Tęcza Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
6:3
Juventus Academy Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
0:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
11:0
Wzgórze Raciążek
Pogoń Mogilno
3:3
Akademia Futbolu Brzoza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
Juventus II Academy Bydgoszcz
3:0
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
1:3
Mały Piłkarz Inowrocław
Wisełka Solec Kujawski
2:1
AP Brda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS Tęcza Bydgoszcz
10:2
Juventus Academy Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
6:0
Wzgórze Raciążek
Wisełka II Solec Kujawski
4:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus II Academy Bydgoszcz
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
UKS Jedynka AK Aleksandrów Kujawski
3:0
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
2:0
AP Brda Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
1:1
Mały Piłkarz Inowrocław
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:4
Juventus Academy Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wzgórze Raciążek
2:7
KP II Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Wisełka II Solec Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości