DROGI RODZICU!

Wahasz się do jakiej szkoły zapisać Swoje dziecko lub gdzie posłać je na zajęcia dodatkowe? Może podjęcie tej ważnej decyzji ułatwi zapoznanie się ze szczegółową ofertą Szkoły Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy oraz propozycją szkoleniową UKS Tęcza Bydgoszcz ukazaną powyżej.

Warto również podkreślić, że aby dołączyć do UKS Tęcza nie trzeba być uczniem SP 12, ale zdecydowanie warto to rozważyć ze względu na bogatą ofertę edukacyjną.

ABY DOŁĄCZYĆ DO UKS TĘCZA NIEZBĘDNE JEST ZAWARCIE UMOWY CZŁONKOWSKIEJ ORAZ PODPISANIE DEKLARACJI, A TAKŻE OPŁACANIE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH W WYSOKOŚCI 160 ZŁ/MSC. MATERIAŁY DO POBRANIA ZNAJDUJĄ SIĘ NIŻEJ:

POBIERZ UMOWĘ / DEKLARACJĘ / RODO

"Szkolenie dzieci i młodzieży w UKS Tęcza Bydgoszcz jest współfinansowane w ramach Programu Klub ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki"

"Szkolenie dzieci i młodzieży w UKS Tęcza Bydgoszcz jest współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy"

​"Szkolenie dzieci i młodzieży w UKS Tęcza Bydgoszcz jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego"