zamknij reklamę

Historia

2007

IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy 12 latków, jeszcze jako SP 12

IV miejsce w Finale Wojewódzkim im. Marka Wielgusa o puchar TP 11 latków
 

2008

I miejsce w Mistrzostwach województwa kuj-pom. " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 10 latków

III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski

Wronki 2008 lipiec"Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 9-12miejsce w Polsce Mistrzostwa Polski 10-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN
 

2008/09

II miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy 12 latków

IV miejsce w piątkach piłkarskich na trawie w Bydgoszczy 13 latków
 

2009

Mistrzostwo Województwa kuj-pom. 10 latków " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku( awans do półfinału MP we Wronkach) ,już jako UKS Tęcza

Mistrzostwo województwa Kuj.-Pom. 11 latków "Orange Cup" im. Marka Wielgusa ( awans do finałów MP w Zamościu)

Wronki 2009 lipiec"Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 13-16 miejsce w Polsce Mistrzostwa Polski 10-latków (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

Zamość 2009 wrzesień Mistrzostwa Polski 11-latków Orange Cup im. Marka Wielgusa 5 miejsce w Polsce (UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

2009 Bydgoszcz – na szczeblu miejskimImiejsce w piątkach piłkarskich na trawie 13 latków (SP12) organizator Szkolny Związek Sportowy

2010

2010III miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Górsku 13-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010I miejsce - Halowy Turniej w Wielgiem 13-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator SP Wielgie

2010I miejse - Ogólnopolski Halowy Turniej w Gościnie 11-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator UKS Sprinter Gościno

2010I miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Tucholi 16-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010III miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy Zławieś Wielka 13-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010III miejsce -Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Toruniu 13-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010I miejsce - Wojewódzki Klubowy Turniej Halowy w Brąchnowie 16-latków(UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym 11 latków w Nowym Mieście nad Wartą (UKS Tęcza SP 12) organizator UKS Ziółka Klęka

2010I miejsce w Bydgoszczy w Halowym Turnieju 12 latków( SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

2010I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju na trawie 11 latkóww Kaliszu (UKS Tęcza SP 12) organizator UKS Kakaesiak Kalisz

2010I miejsce w Bydgoszczy w Lidze Orlika do lat 13(SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010I miejsce w Finale Wojewódzkim Orange Cup do lat 11i awans do Finałów Mistrzostw Polski (UKS Tęcza SP12) organizator PZPN

2010II miejsce w Finale Wojewódzkim w Turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku do lat 10(UKS Tęcza SP 12) organizator PZPN

2010I miejsce w półfinale wojewódzkim Ligi Orlika do lat 13 i awans do Finału Wojewódzkiego(SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010V miejsce w Województwie w piątkach piłkarskich na trawie 13 latków(SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

2010II miejsce w Wojewódzkim Klubowym Turnieju w Inowrocławiu do lat 13( UKS Tęcza SP 12) organizator K-P ZPN

2010IV miejsce Finale wojewódzkim Ligi Orlika do lat 13(SP 12) organizator Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski

2010 IV miejsce w Polsce w Finale Ogólnopolskim Orange Cup im Marka Wielgusa do lat 11 (UKS Tęcza SP12) organizator PZPN

2010awans do półfinału wojewódzkiego o Puchar Donalda Tuska drużyny 10-11 lat i 12-13 latorganizator Kuj-Pom Szkolny Związek Sportowy UKS Tęcza

2010awans do finału miejskiego piłkarskich szóstek do lat 13, organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy SP 12

2010 Mistrzostwo Bydgoszczy piłkarskich szóstek do lat 13 , organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy SP 12

2010Wicemistrzostwo Bydgoszczy piłkarskich szóstek do lat 16, organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy SP 12

2010 Mistrzostwo Województwa w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 11 (dziewczęta młodsze) ToruńUKS Tęcza

2010 Mistrzostwo Województwa w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 13 (dziewczęta starsze) ToruńUKS Tęcza

2010 V miejsce w Polsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 13 (dziewczęta starsze) WarszawaUKS Tęcza

2010 l miejsce w Polsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska do lat 11 (dziewczęta młodsze) WarszawaUKS Tęcza

2010 IIImiejsce w Polsce w Halowym Turnieju Mistrzów w Warszawie, organizator PZPN,UKS Tęcza

2010 Imiejsce w województwie kuj-pom w Halowym Turnieju w Brąchnowie, organizator K-P ZPN, UKS Tęcza

2010 IImiejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym w Malborku, organizator UKS Orzeł Malbork, UKS Tęcza


2011

2011Imiejsce w województwie kuj-pom w Halowym Turnieju w Toruniu, organizator K-P ZPN, UKS Tęcza

2011 Imiejsce w ogólnopolskim Halowym Turnieju w Nowym Mieście Nad Wartą, organizator UKS Ziółka Klęka, UKS Tęcza

2011 Imiejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej K-P ZPN(cykl czterech turniejów Brąchnowo, Toruń, Turzno i Tuchola)

2011 Imiejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy klas V,organizator Miejski Szkolny Związek Sportowy

2011V miejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup rocznik 1999

2011VI miejsce w ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup rocznik 2000

2011II i III miejsce w wojewódzkim Turnieju na Orliku Tęcza Cup rocznik 2000

2011III w Polsce w Ogólnopolskim Turnieju Marzeń w Warszawie do lat 12, organizator PZPN

2011I i II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju im Marka Wielgusa rocznik 2000(awans 2 drużyn do Finału)

2011I miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju Z podwórka na stadion rocznik 2001(awans do Finału)

2011I miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Z podwórka na stadion- awans do półfinału ogólnopolskiego

2011I miejsce w Województwieszkolne piątki piłkarskie na trawie organizator SZS

2011I miejsce w Wojewódzkiej Lidze U-13- organizator KP ZPN

2011I miejsce w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Orlika- organizator Urząd Marszałkowski

2011II miejsce w półfinale Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarkui awans do Finału w Chorzowie, Kluczbork 12.08.2011 - 23.08.2011

2011VII miejsce w Ogólnopolskim Finale Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku,Chorzów 09.2011

2011Mistrzostwo Województwa w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuskado lat 13 (dziewczęta starsze) Bydgoszcz

2011II miejsce w Województwie w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuskado lat 11 (dziewczęta młodsze) Bydgoszcz

2011Mistrzostwo Bydgoszczy Szkół Podstawowych "Piątki Piłkarskie"do lat 13 organizator MSZS

2011Mistrzostwo Województwa w M-Lidze Halowej do lat 13, Wielgie

2011II miejsce w Województwie w M-Lidze Halowej do lat 11, Wielgie

2011Mistrzostwo Województwa w M-Lidze Halowej do lat 13, Bydgoszcz

2011II i III miejsce w Województwie w M-Lidze Halowej do lat 11, Bydgoszcz

2011I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej do lat 13, Górsk organizator K-PZPN

2011I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej do lat 13, Brąchnowo organizator K-PZPN

2012

2012II miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10,Świecie

2012I miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Marka Wielgusa U-11,awans do finału ogólnopolskiego we Wrocławiu

2012VII miejsce w Finale Ogólnopolskim Turnieju Marka Wielgusa we Wrocławiu

2012I miejsce w Wojewódzkiej Lidze MłodziczekU-13 KPZPN

2012I miejsce w Finale Real Junior Cup w kategorii rocznika 1999 oraz 2001

2012I miejsce w Finale Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika w Rypinie

2012IV miejsce w Finale Wojewódzkim o Puchar Premiera Donalda Tuska rocznik 2001

2012I miejsce w Finale Wojewódzkim o Puchar Premiera Donalda Tuska rocznik 1999

2012miejsce V-VIII w Ogólnopolskim Finale Pucharu Orlika o puchar Donalda Tuska w Warszawie

2012I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych

2012IImiejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

2012II miejscew Mistrzostwach Województwa w piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych


2013

2013IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Futsalu U-14

2013IIIiVI miejsce (dwie drużyny) w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Lidze U-16

2013IViVIII miejsce (dwie drużyny) w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Lidze U-13

2013I miejsce w turnieju halowymw Rypinie U-16

2013III miejsce w turnieju halowym w Chodzieży U-13

2013I miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek U-13 KPZPN

2013II miejsce w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieżyw piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych

2013III miejsce w K-P Lidze Orlika w Dąbrowie Chełmińskiej

2013XIII miejsce w Mistrzostwach Polski U-13 w Tarnowie Podgórnym,organizator PZPN

2013Nivea Cup - II miejsce U-14, III miejsce U-8 i U-13, V miejsce U-10,Warszawa, patronat Ajax Amsterdam

2013I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Świecie, organizator PZPN

2013V miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10,Gdynia, organizator PZPN

2013III miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska(dziewczęta młodsze)

2013IV miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska(dziewczęta starsze)

2013IImiejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych


2014

2014V miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa U-13 KPZPN

2014II miejsce w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy dziewcząt Szkół Podstawowych

2014I i IV miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej, Wtelno

2014I miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Halowej Voltlage koło Osnabruck (Niemcy)

2014IV miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12Świecie, organizator PZPN

2014II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup"rocznik 2003, Inowrocław

2014Vmiejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup"rocznik 2001, Inowrocław

2014IImiejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych,organizator MSZS

2014IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup szkół gimnazjalnych, Toruń

2014III miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika, Aleksandrów Kujawski

2014II miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska(dziewczęta starsze), Bydgoszcz stadion Gwiazdy

2014IV miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska(dziewczęta młodsze), Bydgoszcz stadion Gwiazdy

2014I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych, organizator MSZS

2014I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS


2015

2015I miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej U-16 w Chełmży

2015III miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej U-13 w Chełmży

2015IImiejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych,organizator MSZS

2015Imiejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych,organizator MSZS

2015I miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-10Świecie, organizator PZPN

2015III miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12Świecie, organizator PZPN

2015VI miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10,Warszawa, organizator PZPN

2015V miejsce w województwie - Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej, organizator SZS

2015II miejsce w województwie - Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych, organizator SZS

2015IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup szkół gimnazjalnych, Toruń

2015VI miejsce w Finale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika, Włocławek

2015I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych, organizator MSZS

2015I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP(dziewczęta młodsze),Bydgoszcz stadion Zawiszy, awans do finału ogólnopolskiego

2015III miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP(dziewczęta starsze) Bydgoszcz stadion Zawiszy

2015miejsce V-VIII w Finale Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP(dziewczęta młodsze), Warszawa, SZS

2015II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2016
 

2016I miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Młodziczek U-13, Górsk, organizator KP ZPN

2016III miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Juniorek Młodszych U-16, Górsk, organizator KP ZPN

2016I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych, organizator MSZS

2016I miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-12Janikowo, organizator PZPN

2016III miejsce w Finale Wojewódzkim " Z podwórka na stadion " o puchar Tymbarku U-10Janikowo, organizator PZPN

2016II miejsce w Finale Ligi Salezjańskiej w Bydgoszczy, roczniki 2003 i 2005

2016II miejsce w Finale WojewódzkimLigi Młodziczek U-13, Toruń, (awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego) organizator KP ZPN

2016III miejsce w Ogólnopolskim Finale " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-12,Warszawa, organizator PZPN

2016I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szóstka Cup" o Puchar Prezydenta Inowrocławiarocznik 2005

2016III miejsce w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw Polski MłodziczekU-13, Kraków, organizator PZPN

2016I miejsce w Ogólnopolskim turniej piłki nożnej młodziczek (rocznik 2004)w Grucie koło Grudziądza


2017

2017III miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Młodziczek U-13, Górsk, organizator KP ZPN

2017I miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Halowej Juniorek Młodszych U-16, Grębocin, organizator KP ZPN

2017III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup, rocznik 2004

2017III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Ząbkovia Cup, rocznik 2007

2017Imiejsce w Finale WojewódzkimLigi Młodziczek U-13, Toruń, (awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego) organizator KP ZPN

2017II miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-8, Świecie, organizator PZPN

2017I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-10, Świecie, organizator PZPN

2017I miejsce w Wojewódzkim Finale "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku U-12, Świecie, organizator PZPN

Nasze zawodniczki powoływane są dokadry wojewódzkiejU-13 oraz U-16.

Pochwalić się też możemyreprezentantkąPolski, która została powołana do kadry U11 w 2009- Marta Ossowska i 2010 Sandra Bukowska.

Marta Ossowska,Sandra Bukowska i Joanna Boińska zostały powołane do reprezentacji Polski U15 w 2012 r.

Marta Ossowska powoływana do kadry Polski U17 w 2014 r. oraz U19 w 2016 r.

To wszystko Piłka Nożna Dziewcząt!!!

Trener/opiekun - Michał Araszewski , Mikołaj Ludka

Pozostałe dyscypliny SP 12

2009/2010 rok szkolny

IV miejscew Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

II miejscew Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 12 ( SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

I miejscew Bydgoszczy w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

VI miejscew województwie w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator K-P Szkolny Związek Sportowy

2010/2011

I miejscew Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

II miejscew Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt do lat 13 ( SP 12) organizator Szkolny Związek Sportowy

V miejscew województwie w Unihokeju Dziewcząt do lat 13 ( SP 12) organizator K-P Szkolny Związek Sportowy

2011/2012

II miejscew Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator SZS

VII miejscew Województwie w unihokeju dziewcząt do lat 13 (SP 12) organizator K-P SZS

I miejsceTurniej Halowy w Rypinie

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij