Nowy sezon - zobacz co było na zebraniu!

Za nami zebranie z Rodzicami, które zapoczątkowało nowy sezon w UKS Tęcza Bydgoszcz. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania i dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie. Przed nami pełne emocji rozgrywki z udziałem Czerwonych Bestii.

Jak zauważyliście od 21 sierpnia wiele się dzieje i cały czas pracujemy by podnosić poziom umiejętności naszych zawodniczek. Aby cały czas iść do przodu trenerzy przygotowali plany rozwojowe dla każdej drużyny i cele na nadchodzące rozgrywki, zarówno indywidualne, jak i drużynowe.

Poniżej podstawowe informacje dla osób, które są nowe lub nie dotarły na dzisiejsze zebranie:

1. Zapisy do zespołów / Terminy treningów:

• 2005 - trenerzy M.Araszewski i P. Szymczak - treningi: wtorek / czwartek - 16:00
  • 2006/2007 - trener P. Szymczak - treningi: wtorek / czwartek - 16:00
  • 2008/2009 - trener M. Gliński - treningi: poniedziałek / środa - 16:00
  • 2010 i młodsze - trenerzy M. Araszewski i M. Ludka - treningi: poniedziałek / środa - 16:00

Zapisy telefoniczne: Michał Araszewski - tel: 662359977 ; E-mail : michalara@poczta.fm
Kierownik klubu: Krzysztof Mrozik
Trener bramkarek: Sandra Świeciak
Asystent trenera: Ania Fordon
Opieka medyczna: Hanna Juhnke

2. Miejsce treningu:
- Orlik przy SP 12 Bydgoszcz - ul. Kcyńska 49

3. Płatności
- 60 zł / os miesięcznie. W przypadku drugiego dziecka kwota wynosi 30 zł. Osoby dojeżdzające do Bydgoszczy z dalszych miejscowości lub będące w trudnej sytuacji materialnej mogą liczyć na zmniejszenie lub całkowitą likwidację składki.
- powyższą kwotę proszę przelewać na konto:
mBank - 82 1140 2017 0000 4802 1211 9709
W tytule wpisać: Rok urodzenia, Imię i Nazwisko dziecka oraz miesiąc. (2017, Jan Kowalski, Marzec)

4. Opłaty dodatkowe (będziemy o nich informować z wyprzedzeniem)
- planowane jest wynajęcie hali ze sztuczną trawą w niedziele w okresie zimowym - orientacyjny koszt 25 zł msc / os.
- wyjazdy na turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe
- mecze sparingowe z zespołami Ekstraklasy

5. Dokumenty do wypełnienia
Aby dziecko mogło uczestniczyć w organizowanych przez nas zajęciach i turniejach niezbędne jest wypełnienie dokumentów związanych z członkostwem w klubie i w poszczególnych rozgrywkach. Dodatkowo zamieściliśmy również formularz zamówienia klubowego sprzętu treningowego (60 zł) i dresów (120 zł). Poniżej komplet dokumentów do pobrania, które należy oddać trenerowi na pierwszym treningu:

6. Pozyskiwanie sponsorów i przekazanie 1% PIT za 2017 rok
Każda pomoc, zarówno finansowa, jak i barterowa jest mile widziana - wszystkie środki, które otrzymujemy są przeznaczane na szkolenie dzieci i młodzieży, a w szczególności na transport i wpisowe na turnieje. Liczymy na Państwa!

7. Poszukujemy kierowników drużyn
Wśród rodziców są również osoby, które są świetnymi organizatorami i są w stanie pomóc dzieciom w realizacji ich marzeń. Jeśli chcieliby Państwo się zaangażować w organizację wyjazdów i turniejów prosimy o sygnał. Każde wsparcie jest mile widziane!

Dlaczego warto trenować w Tęczy Bydgoszcz?
Treningi w bydgoskiej Tęczy to wszechstronne zajęcia sportowe, które umożliwią Twojemu dziecku rozwój nie tylko sportowy, ale i emocjonalny. Blisko 10 lat doświadczeń w szkoleniu dziewcząt, liczne sukcesy i medale Mistrzostw Polski oraz umiejętność wychowania reprezentantek Polski pokazują, że warto skorzystać z naszej wiedzy. Serdecznie zapraszamy na pierwszy, bezpłatny trening wszystkich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt